reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witaj Niuniu ponownie...:tak: Teraz już wszystko będzie ok!
Karola ja tez sie cieszę z weekendu - bo dla mnie teraz to troche za ciepło a jakoś tai stresujący był....

My po tym jak wtrąbiliśmy leczo o 20.00 wpadliśmy na pomysł pojechania nad jeziorko...:szok: woda po prostu boska.... dzieciaki pływały non stop... babcia i tatuś z nimi... :tak:
A ja sobie pochodziłam bo na kąpiel z czarnymi chmurami na horyzoncie to ja już ochoty nie miałam.... Właśnie wrócliśmy do domku w ręcznikch kąpielowych a tu wiaterek sie zewał i w koncu znośnie sie zrobiło....:-D

Lece posiedzieć na balkonie jeszcze zanim prawdopodobnie popada....jupi!
 
reklama
Dobry wieczor
Aniahaven jestem jestem. Podcyztuje was od czasu do casu zazwyczaj podczas sniadania, ale na pisanie czasu brak.
Nadal nadrabiam zaleglosci z wyjazdu do pl i jakos konca nie widac.
Zapracowana jestem jak nigdy ...
dobranoc
 
No Agasta w końcu sie ujawiniłaś!:-D
Jak tam w pracy? Jak maleńka?

Pytałam kiedyś jak to było w twoim przypadku jak pracowałaś będą w ciąży i do kiedy ... a potem co z macierzyńskm?Jak najdziesz chwilke to mi napisz....:tak:

Dobranoc...wyrko czeka!:-)
 
po raz pierwszy mowie pierwsza na forum dzien dobry:-D:-D:-D
tutaj kolejny dzien upalów wczoraj w cieniu 32 stopnie, cały dzień siedzimy w baseniku bo inaczej sie nie da:baffled:
 
Bry, ja już mam dość tych upałów :zawstydzona/y:. Całą noc się rzucałam z boku na bok tak gorąco. W pokoju mieliśmy 30 stopni :szok::szok:. Nasz piesio cały mokry biedaczek. Poszłam rano pod prysznic, się schłodzić a tu myślałam że się uduszę pod nim, tak mi się słabo robiło,.
 
Bry...

U nas też wczoraj w ciniu było 45stopni....:szok::baffled: ale w nocy burza przyszła troche pokropilo i od razu inne powietrze!:-D:-D:-D
Już skończyłam porządki na dziś, teraz lecimy po mięsko na grilla z mężusiem i po truskawki na targ....

Mam nadzieje że dziś nie będzie takiej patelni jak wczoraj,:dry:.
Miłego dnia....
 
Oooo... wiedzę mój post równo 12 godzin temu...:-D
A ja właśnie wróciłam ze szpitala:dry:, bo sie poślizgnęłam o 18.00 i ...sie właśnie okazało że mam palec niezłamany:baffled: ale za to pękniety i zwolnienie na 3 tyg....

No i tak sie skończył ten miły dzień...ale chociaż grill sie udał...dobranoc!
 
reklama
Bry.... czyżby wszyscy już na plaże wybyli?:-p

Anetko chyba ty sie pytałaś jak wygląda mój brzuszek....:-) no to dla Ciebie!!!
 

Załączniki

  • DSCF0749.jpg
    DSCF0749.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 38
  • DSCF0748.jpg
    DSCF0748.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCF0739.jpg
    DSCF0739.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Do góry