reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Twiggless witaj.... to super że macie sie dobrze.... widzę że wakacje udane i tez ładne zdjęcia z 4D masz:-) w załączonym suwaczku!
Już sie przygotowujesz?;-) ja to licze że pewnie znowu w 40-stym tyg urodzę...
Ale wszystko też już mam....:-D pare dupereli brakuje...
Pranko i prasowanko sobie zostawiłam na sam koniec...

Ja ci chętnie wyprasuje tylko podrzuć....:tak::tak::tak:
 
reklama
No pewnie masz racje...ale szczerze sie ci przyznam że chciałabym urodzić w 35tyg:tak: bo to już b było tak niedługo!:-D:-D:-D a tak perspektywa kolejnych 11tyg przede mną....

No zobaczymy!;-)
 
Ania ja bym chciala w terminie no gora 2tyg przed, jakos nie bawi mnie znow perspektywa spedzenia ponad tygodnia w szpitalu...
i te wszelkie zamartwiania jakie dotyczą wczesniaków, choc to tez niepowiedziane ze cos musi byc nie tak...
dlatego wole terminowo np.: urodzic bez komplikacji z rana i najlepiej juz na wieczor wyjsc z dziecieczkiem do domku ;-)
a te twoje 11 tyg zleci nim sie obejrzysz, mi tak szybko przeleciala ta ciąza, w stosunku do pierwszej ze szok!
moze dlatego ze nie mialam juz tyle czasu na te wszystkie rozmyslania, czytania glupot w necie,
wynajdowania sobie problemow, ktore naprwde nie byly zbytnio wazne...
a to wszystko przez starszaka i zwiazane z nim obowiazki...
 
Oooo...nasze form zwariowało...próbuje :-(tu wejść od wczoraj i tak sie same strony przekładają że szok....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nawet posta do administracji napisać nie moge....

W końcu złapałam sie okienka ODPOWIEDZ NA TEMAT.... może teraz sie uda!:dry:
Twiggless ja też nie narzekam że mi sie ciągnie bo mam dwójeczke i do tego pracuje 18godz tygodniowo ciągle.Poza tym chodzę 3 razy w tyg. do szkoły:-)...i prasuje dla klientów w domu... Nawet niewiem kiedy to tak przelecalo a tu już prawie 30tydzień, mały sie daje we znaki - kopie coraz mocniej że aż boli:sorry2: i zgagi mam potworne bo pewnie będzie miał kudły wielkie!:-D jak jego braciszek....

Właśnie wypiłam kawkę z moją pracowdawczynią bo mnie odwiedziła i ślicznego planta mi przywiozła -wielką lawende.;-)
Jednak uważnie:-p mnie słucha bo sie jej ostatnio pożaliłam że mi Erni tak podlewał aż zdechła!:szok:
 
Udało sie wstawić.... to dorzuce jeszcze kawkę dla Ciebie Czarna!:-D
 

Załączniki

  • c3d00dc795.jpg
    c3d00dc795.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 15
reklama
Witajcie Mamsuki i Dwupaczki :)
u nas skwar... codziennie mam dosc... ale jakos sie trzymam, zeby nie zrobic sobie znowu krzywdy jak ostatnim razem, i nie wyladowac na kroploweczce.
Dobrze jest miec tutaj Was, przynajmniej nei jestem sama w tej paskudnej krainie wiatraka ;p
Dzisiaj nastrój urodzinowy :)))) tak tak 23 latka temu mnie mamuśka urodziła :D
lece zrobic cos na styl torta no i salatke owocowa :)
:****
 
Do góry