reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

AJ, bo ja nie wiem, gdzie można jakąś fajną kieckę na wesele znaleźć. Ostatnio kupuję głównie ciuszki dziecięce :-D a jak już iść do sieciówki, to idę do h&m.
 
reklama
dzien dobry...aż miło was podczytać /widzę że ruch był do póżnych godzin wieczornych juuupi:-D/
Nana oczyszczaj mu nos dobrze to mu przyniesie ulge... bo nie bedzie takiego ciśnienia w uszach:tak: tak mi kiedys doktorka powiedziała...a kropli do uszów to już nawet w PL nie przepisują bez recepty/ w szoku byłam:dry:/

Astrid ja byłam na weselu w sierpniu i właśnie w H&M świetną kiecke wytargałam /mam ją nawet na fb/ za jedyne 29,99 :cool2:
co do świąt to moje drogie 28.03 już wielki czwartek ... do nas w tym roku teściowie przyjeżdzają z synami i córką...
Madziula ja kiedys zamawiałam tam i ...zamówiłabym teraz jeden rozmiar mniejsza hihi...ale jakosciowo super...

miłego dnia laseczki
 
Czyli nie porzucę swojego ukochanego H&Ma :cool2:. W ogóle pochwalę się, iż...spędzę w PL chyba całe wakacje. Ciekawe, jak zniesie to moja psychika? Haha. Ale...mam plan, żeby spakować tylko ciuszki Mai a sobie kupić coś właśnie w mojej ulubionej sieciówce w PL. Coś tam ciuchów mam w domu rodzinnym, więc pewnie niewiele będzie do kupienia.
 
astrid- pozazdroscic wakacji w pl;-) co do zary to tak jak karola napisala sa przeceny ale ludzie (przynajmniej tu w amsterdamie) rzucaja sie jakby nie wiem co to bylo:baffled: bon prix nie polecam- rozmiarowka jest bardzo odbiegajaca od rzeczywistych rozmiarow :sorry2:

sencilla-
zastanawialam sie czemus ty tak stad uciekla.. :zawstydzona/y: ale fajnie ze jestes :tak: powiedz mi jesli mozesz jak sie podoba tobie PL szkola przy kosciele, Marysia zadowolona? ten rok dalismy sobie na przeczekanie ale od przyszlego roku chyba musimy mala zapisac bo chcialabym aby wiktoria miala komunie..


my swieta wielkanocne tez ktores z koleji spedzimy tutaj.. w niedziele wrocilismy z pl i biala kielbasa musi sie mrozic;-) chyba coraz wiecej ludzi pozostaje na wielkanoc bo dzieci w szkole nie maja tyle wolnego. za to na wakacje majowe planujemy wyjazd:tak:
 
U nas ciezka nocka ,,,
ISKIERKO to nie byl moj HA ,bylismy wczoraj wieczorem u dyzurnego lekarza.Poczekam do jutra ja goraczka nie spadnie to ide do mojego HA.
ANIAHAVEN tak nosek mu ciagle oczyszczamy,to pewnie pzrezz ten katar na uszy mu poszlo.
 
Goedemorgen zonder zorgen :-)
Witam po dluzszej nieobecnosci. Ale trafilam...Do nadrabiania nie mam duzo bo niewiele zescie nasmarowaly, ale za to lektura ostatnich stronek dostarczyla wrazen ;-)

Anyway...u nas wszystko pomalutku toczy sie do przodu. Choc ostatnio mieslismy watpliwa przyjemnosc posiadania tzw. lekkage.
Rura pod podloga pekla i rezultatem tego wszystkiego sa dwie dziury w podlodze w korytarzu i jedna w kuchni. Plytki oczywiscie popsute i trzeba bedzie ukladac nowe w obydwu pomieszczeniach. Na szczescie wszystkim zajelo sie ubezpieczenie bo inaczej musielibysmy wylozyc na to wszystko pare tysiecy euro :baffled::baffled:
Po drodze miedzy jedna wizyta hydraulikow a druga zaliczylismy urodziny mojego starszego dzieciecia. Upominki i poczestunke w szkole, no i oczywiscie przyjecie dla dzieciakow. Tego roku zdecydowalismy sie na dinojacht w Naturalis i bylo naprawde fajnie. Polecam :tak:Imprezy dla rodzinki jeszcze nie bylo, bo nasza chalupa nie nadawala sie do wystawiania na widok publiczyny po tych wszystkich "pierepalkach" z rurami. No ale co sie odwlecze to nie uciecze.

Nana a do ktorego lekarza chodzisz? Moje mlodsze dziecie mialo problemy z uszami. Miala prawie roczek kiedy zalozyli jej dreny bo praktycznie kazdego miesiaca ladowalysmu u HA z zapaleniem ucha i goraczka i zawsze byl antybiotyk. Moje starsze dziecie przechodzilo raz zapalenie ucha bez goraczki i wtedy leczylismy to kropelkami i pomoglo, ale lekarz zaznaczyl, ze jesli pojawi sie goraczka to mam dzwonic i dostane recepte na antybiotyk. Na szczescie obylo sie bez.

Co do Primarku to choc mam jeden blisko (Hoofddorp) to jakos nigdy tam nie bylam bo zawsze odstraszaja mnie dzike tlumy.
Kolezanka kupuje tam pizamy dla dzieci i mowi, ze sa fajne, ale juz np. z ubraniami to trzeba polowac i czasem trafi sie cos w lepszym gatunku.
 
reklama
Witaj MA-RITA emocje tu ze ho ho ,
U dyzurnego bylam w Voorhoucie no a do HA chodze w Noordwijkerhout.
 
Do góry