reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

home sweet home

27.. zanim kupiliśmy nasz plac zabaw, to objechałam sto tartaków i obejrzałam milion różnych placyków rozmawiając w wieloma producentami. Dowiedziałam się, że jeśli plac ma być na lata, to żeby nie kupować takich w okrągłych bali, tylko z kwadratowych, bo okrągłe robione są ze "śmieci", tzn odpadów, czyli trociny, ścinki, resztki z cięcia, a kwadratowe to cały, jeden kawał drewna. Swoją drogą super tan plac z Twojego linku!!!!
My mamy taki: Plac Zabaw KUBUŚ dostawa gratis WIELKA PROMOCJA (5030794084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., biedna wersja heh, a na wiosnę chcę daszek pomalować kolorowymi farbami :)
 
reklama
Kota- o proszę, a nie słyszałam o tych okrągłych balach. Kolega mojego P ma zakład stolarski i zamawia nam materiał po tańszej cenie, zobaczymy ile wyniesie nas taki placyk jeśli zrobimy własnymi siłami. U sąsiadów, mają dla dzieci domek i zjeżdżalnię zrobione z materiałów, które zostały po budowie domu, obok stoi huśtawka, a pod domkiem jest malutka piaskownica. Nie powiem ładnie, to wygląda, ale ja chciałabym coś troszeczkę większego, bo wiadomo, że posłuży, to dłużej niż rok czy dwa. Zaraz zrobię zdjęcie, to pokażę Ci jak to wygląda u nich:-D
 
27, my zamiast drabinki mamy schodki, chyba 200zł dopłacaliśmy do schodków i oboje po nich zasuwają bez problemu, zaraz poszukam jakiegoś zdjęcia i tu wrzucę.
Ja też chcę na maxa rozbudować nasz placyk, mamy sporo miejsca, więc czemu nie!? Domek taki plastikowy dzieciaki dostały od dziadków i powiem Ci, że całe zeszłe lato służył jako składzik na ogrodowe zabawki, jakoś ich nie porwał, nie wiem dlaczego.. Za to mały dmuchany basenik z wodą podstawiony pod zjeżdżalnię zrobił furrorę, Q miał aquapark :)
 
tutaj stare zdjęcie, jeszcze bez placu zabaw i trawa jeszcze kiepska, ale za to pochwalę się fajnym widokiem z tarasu ;) i domek jest.
DSC_5104.jpg

a tutaj już w placykiem

DSC_9617.jpgDSC_5377.jpg
 

Załączniki

  • DSC_5104.jpg
    DSC_5104.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 512
  • DSC_9617.jpg
    DSC_9617.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 499
  • DSC_5377.jpg
    DSC_5377.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 499
Widzę, że Wy również macie spory ogród. U nas jest niecałe 20arów, dużo koszenia trawy i wiele pracy, ale cieszę się, ze Koko ma taką przestrzeń. Wasz plac zabaw jest taki jaki chciałabym dla młodej, niby prosty, ale jest zjeżdżalnia, domek i hustawki. Moim zdaniem schodki, to lepsze rozwiązanie niż drabinka, przynajmniej bezpieczniejsze.
 
reklama
Do góry