reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***HOT NEWS*** czyli info z pierwszej ręki <BEZ KOMENTARZY!>

Dołączył(a)
12 Październik 2012
Postów
1 566
Miasto
Śląsk
Dziewczyny ten wątek jest na specjalne newsy. Jesteście w szpitalu? wrzućcie tu krótkie info, żeby reszta wiedziała co się z Wami dzieje. Nie macie dostępu do neta? Dajcie znać (SMS, telefon) którejś co jest grane, a ona zamieści Wasze info TUTAJ. Będziemy na bieżąco.

Komentarze do tych wiadomości proponuję zamieszczać na OGÓLNYM, wtedy ważne informacje nie zginą w gąszczu innych postów.

**Mam nadzieję, że najwięcej takich newsów zacznie pojawiać się dopiero jakoś w połowie maja:))) z wiadomych powodów! Kto wie kiedy nasze dzieciaczki zaczną przychodzić na świat:)
 
reklama
Hej. Chyba tu powinnam to napisać. Niestety leżę w szpitalu. Wczoraj zaczął mnie brzuch boleć i nie przechodziło po nospie. Rano pojechałam na Ip i zostawili mnie w szpitalu. Dostaje jakieś ttabletki po których tylko śpię. Skurczy nie mam. Szyjka w miarę. Na szczęście nie dostalam fenka. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i szybko wyjdę.
 
"Witam się walentynkowo, ciekawe co u Was
ja dobrze, że jednak przyszłam do szpitala bo na badaniu wyszły mi skurcze macicy dostałam leki przeciw skurczowe i leżę brzuszek już mniej się spina
ciekawe czy mnie puszczą na weekend do domu
pozdrawiam mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze.
Teri"
 
kochane - info od naszej natis :
"hej, jestem po ktg, usg i badaniu - wszystko ok, tylko szyjka luźna, ale pessar jeszcze trzyma. Dostałam już pierwszy zastrzyk ze sterydami. Lenka waży ponad 2300g. Będą mnie przepłukiwać dodatkowo kroplówkami. W poniedziałek badanie kontrolne. Mam nadzieję, że będzie wszystko spadac, jeśli nie to będą szybciej rozwiązywac ciążę. Ale najważniejsze, że Lenka jest w dobrej formie." napisała jeszcze, że jutro może będzie miała laptopa, więc może się odezwie :)
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość od Dzikiej:
" U mnie tak: jest rozwarcie, szyjka miękka i na 1cm. Na ktg lekkie skurcze. Nina ma 1880g. Nie wiem co tu robić będą, wiem tylko, że zostaje na weekend, co dla mnie jest masakrą. Mam nadzieję, że dziewczyny z dzisiejszych wizyt lepsze wiadomości miały"
 
Wiadomość od teri!!!!!!!!

Hej kochane u nas ok dostalam wczoraj antybiotyk i juz czuje sie lepiej wczoraj na zapisie skorcze dochodzily do 60 i dalo sie je odczuc dzis juz mniej kaszle i skorcze max 30 wiec juz dobrze jest szansa na wyjscie w poniedzialek mam nadzieje ze u was ok i szpitalne dziewczyny tez szybko wyjda buziaki
 
reklama
Wieści od teri

Hej dziekuje za pamiec my zostajemy do jutra bo jeszcze 2 dawki antybiotyku musze wziasc jutro badanie i mam nadzieje ze wyjde na majowke boje sie badania bo w nocy znowu brzuch bolal a jak tam dziewczyny szpitalne pujda na dlugi weekend do domu pozdrawiam ciekawa jestem co u was jutro was nadrobie
 
Do góry