reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Humor

reklama
;-)
watch
[video=youtube;4uyPkAa0xYA]http://www.youtube.com/watch?v=4uyPkAa0xYA&feature=player_embedded[/video]
watch
 
Franek słuchał jakby coś rozumiał ;)
Ciekawe jak długo trwała ta rozmowa ;)

[video=youtube;m8TxXjCQCtc]http://www.youtube.com/watch?v=m8TxXjCQCtc&feature=player_embedded#at=84[/video]
 
No nie mogę...:D
- Chłopcy nie mają jajeczka.
- Zuzia, mamy - naprawdę!

[video=youtube;j4tjlb77NFg]http://www.youtube.com/watch?v=j4tjlb77NFg&feature=player_embedded#at=58[/video]
 
Ewa piękne, a na marginesie to to drugie nagranie to jest to fragment "Trójkowej" niedzielnej audycji dla dzieci
 
Pomocne dłonie! He he he!




jeśli cenzura działa to z góry [rzepraszam, bo na dole jest przekleństwo:-)
albo wykropkuję je;-):-D

Różnice temperatur
+ 20°C Grecy zakładają swetry, (jeżeli je tylko mogą znaleźć).

+ 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).

+ 10°C Amerykanie zaczynają się tarzać z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki.

+ 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwegowie idą się kąpać do jeziora.

0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.

- 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa

- 15°C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwegowie zakładają swetry.

- 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.

- 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają

- 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.

- 30°C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie

- 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.

- 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.

- 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy.

- 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych.

- 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli.

- 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.

- 70°C Zamarzło piekło.

- 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.

- 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.

- 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wk***ieni.

To mi się podoba, hehhe... ;-)
 
dziwna ta sprawiedliwość na tym świecie: ja zmoczyłam nogi, i boli mi gardło, mąż zmoczył gardło i bolą mu nogi :rofl2:
 
reklama
Do góry