reklama

humorki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez słowiczek, 23 Maj 2005.

1. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

No jak to u Was jest z tymi ciążowymi humorami?? Mocno dokuczacie??
    No i przede wszystkim jak reagują na Was i na wasze humory partnerzy, mężowie, rodzina...
    U mnie jest tragedia.
    Nawet nie mam ochoty w tej chwili pisać co konkretnie się dzieje. Może wkrótce napiszę...
    Podzielcie się swoimi przeżyciami...

2. martica5

martica5 Fanka BB :)

no dzisiaj jakoś dobrze właśnie dzidzia mnie kopie super lubie jak to robi :)

3. reklama
  4. anecik

anecik Majowe mamy'09

hej!!
    Oj humorki to ja mam!!!! Często się złoszczę bez powodu itp....
    Na szczęście mam super cierpliwego i bardzo spokojnego męża!!
    Pozdrawiam

5. słowiczek

Mój mąż ostatnio właśnie przestał mieć cierpliwość...

6. mobugaj

mobugaj Fanka BB :)

mój nigdy nie miał...

7. słowiczek

i właśnie dzisiaj drugi cichy dzień...

8. mobugaj

mobugaj Fanka BB :)

na dobitke 15 minut temu strzeliło coś w telewizorze i się zepsół a pies zeskoczył z kanapy na drukarke (którą kazałam przynieść w celu wydrukowania listy wyprawkowej - dobrze że nic się nie stało bo byłaby to moja wina oczywiście)

9. słowiczek

ale byłaby jazda... :laugh: :laugh:

10. reklama
  11. justyna

justyna Fanka BB :)

hej!! faktycznie dopiero teraz mam HUMORY i to jakie!! czasami sama siebie niecierpie za to !! moj mężus ma juz dosc ale jakos to znosi!! Jakos trzeba bedzie to wynagrodzic !! :)
    Wydaje mi sie że to wina tych tabletek ktore biore na te skurcze- cordafen po nich mam spóźniony zapłon i dwa biegi jedynke i wsteczny ;D

12. anikawi

anikawi Fanka BB :)

To ja mam wyjątkowe szczęście, ja albo mój mężuś...hihihi, i tak mam ciężki charakterek, myśleliśmy, ze w ciąży będzie tragedia, a tu nic, jest tak samo albo wręcz lepiej, i do tego to słoneczko :laugh:
    pozdrowionka

Poleć forum