reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

humorki

słowiczek

mama pisklaczków
Dołączył(a)
18 Październik 2004
Postów
6 072
Miasto
piękna okolica Poznania
No jak to u Was jest z tymi ciążowymi humorami?? Mocno dokuczacie??
No i przede wszystkim jak reagują na Was i na wasze humory partnerzy, mężowie, rodzina...
U mnie jest tragedia.
Nawet nie mam ochoty w tej chwili pisać co konkretnie się dzieje. Może wkrótce napiszę...
Podzielcie się swoimi przeżyciami...
 
reklama
hej!!
Oj humorki to ja mam!!!! Często się złoszczę bez powodu itp....
Na szczęście mam super cierpliwego i bardzo spokojnego męża!!
Pozdrawiam
 
na dobitke 15 minut temu strzeliło coś w telewizorze i się zepsół a pies zeskoczył z kanapy na drukarke (którą kazałam przynieść w celu wydrukowania listy wyprawkowej - dobrze że nic się nie stało bo byłaby to moja wina oczywiście)
 
hej!! faktycznie dopiero teraz mam HUMORY i to jakie!! czasami sama siebie niecierpie za to !! moj mężus ma juz dosc ale jakos to znosi!! Jakos trzeba bedzie to wynagrodzic !! :)
Wydaje mi sie że to wina tych tabletek ktore biore na te skurcze- cordafen po nich mam spóźniony zapłon i dwa biegi jedynke i wsteczny ;D
 
reklama
To ja mam wyjątkowe szczęście, ja albo mój mężuś...hihihi, i tak mam ciężki charakterek, myśleliśmy, ze w ciąży będzie tragedia, a tu nic, jest tak samo albo wręcz lepiej, i do tego to słoneczko :laugh:
pozdrowionka
 
Do góry