reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

humorki

cóz, ze mnie zawsze była pasjonatka a mąz słuzył za katalizator. Teraz dostaję szału z byle powodu, wszystko jest xle a najbardziej wk. mnie to, ze jestem taka krowiata, nic nie moge sama zrobić. Wczoraj malo tapicerki w samochodzie nie pogryzłam bo....guma do zucia mi z buzi wyskoczyła pod nogi na ziemie i chocbym cholery dostała, to nie mogłam jej dosiegnąc i mąz musiał ta moja wyplówke zbierac. UPOKAZAJĄCE!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: Choć Tomasz jest jak światełko w tunelu. Zastanawiam sie, skad tyle pozytywnych fluidów w nim? A jeszcze dom budujemy i z robotnikami musi sie użerać....
 
reklama
Witam, tak sobie zaglądam do was i się śmieje bo ja to miałam humorki ale tylko w jednym kierunku - a mianowice ryczec mi się chciało - bo był smutny program w telewizji, bo piesek na spacerku był chory, bo dziecko płakało.
Żużaczek a propo sięgania mi mąż buty wiązał przez ostatni miesiąc i skarpetki zakładał, i paznokcie obcinał :) I nawet spokojny był i ze śmiechem wszytsko przyjmował.
 
chyba za szybko o tym dobrym humorku napisałam... tzn. może mój sam byłby ok, ale od czego ma się babcie? /przynajmniej jedną/ nie wiecie? a od tego żeby was z równowagi wyprowadzała, a teraz udało jej się konkursowo, a mąż przez to swoje nadmierne dbanie, dobił do końca! Właśnie przeszłam pierwszą histerię w ciązy i niuni się to nie spodobało!
trzeba szybciutko wyjść na dwór, może jakiść ciuszek dla maleńkiej, albo dla mnie...
 
o tak.... babcie z klimakterium to jest to!

co do butków, to ja coś wcześnie zaczynam... 6 miech a juz mąż oporzadza moje stopy. Mam tez problem z goleniem nóg poniżej kolan ;D. Po bokach jakos sie wykręce, ale z samego przodu taki fajny niedostępny pasek mi zostaje ;D... mąż dogala..... ::)
 
hej!!
Żużaczku do golenia i ubierania butów mąż to idealne rozwiązanie!!! Jeszcze dodam obcinanie paznokci itp... Co do niezręczności to słoń w składzie porcelany przy mnie wysiada!!
I niestety moje zdolności kulinarne w czasie ciązy gdzieś zniknęły, ale mój mężuś dzielnie to znosi!!!
Anika na zły humor zakupy to idealne rozwiązanie!!!
Pozdrawiam!!!

 
Dziś już trochę lepiej, ale z babcią to nie chce mieć nic juz do czynienia, nawet rozmowa przez tel. odpada, prznajmniej do końca ciąży. Dawno się tak nie zdenerwowałam, na szczęście dziś już mój mężlulek się opanował i jest moją ostoją i nie dokłada oliwy do ognia, ale do babci to nie wiem czy się kiedykolwiek odezwie /w sumie to nie jego babcia/
Ale faktycznie zakupy umiliły mi wczorajszy dzień, nie dość ze dla malutkiej dostałam fajne body /całe rozpinane/ i piękniusi pajacyk a dla siebie... sexy rybaczki pod brzuszek / o ile można powiedzieć że kobieta w ciąży może wyglądać sexy w czymkolwiek hihihi ;D/ i do tego bluzeczka i wszystko białe może na dziś???
miłego dnia
 
reklama
reklama
Do góry