reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

A

avensis

Gość
Postanowiłam założyć ten temat, bo sama mam trochę pytań i wątpliwości i może dziewczyny, które będą w październiku 2013r. drugi raz Mamami rozwieją trochę moje wątpliwości, bądź w gronie Mam "pierwszorazowych" będzie łatwiej przejść przez najważniejszy okres życia naszych Maluchów.
Zastanawiam się, dlaczego nie mam mdłości w 5ti3d ciąży, jeśli miałam je cały zeszły tydzień? Czy to było, może, związane z zagnieżdżaniem? Sama nie wiem, co myśleć, ale mam nadzieję, że brak mdłości nie świadczy o czymś złym. Poza tym od czasu do czasu mam deliketne bóle podbrzusza i kłucia, jakby, jajników. Do tego bolą mnie piersi, ale tylko przy dotyku i po zewnętrznej stronie, no i nie chodzę częściej do wc, standardowo.
Mam nadzieję, że przy następnej wizycie u lekarza (to będzie 6t i 5d ciąży) będzie mocne, zdrowe serducho:-)
A jak u Was?
 
reklama
Hej avensis ;-) Ja też mam zostać mama w październiku i też pierwszy raz... Zrobiłam 3 testy i wszystkie są na plus, byłam u ginekologa i powiedział, że coś jest ale nie stwierdził jeszcze ciąży. Okres spóźnia się już tydzień, boli mnie prawy jajnik, chodzę często do łazienki i ogólnie chce mi się spać :-) Mam nadzieje, że jak pójdę na następną wizytę to już powie, że jestem w ciąży....
 
Avensis mnie też ostatnio mdliło a teraz przestało więc jest ok :) jeszcze mamy czas na mdłości :)

w pierwszej ciązy do 8/9tc miałam apetyt i dobrze się czułam,a później z dnia na dzień zaczęły się mdłości,które trwały tydzień i pewnego wieczoru po prostu przestały mi dokuczac i tyle.

Myślę,że wszystko jest ok :)
 
ja miałam mdłości tylko przez pare dni...potem sie uspokoiło...a co do bóli podbrzusza to ja też to mam... wg moich obliczeń to będzie ok 3t2d
 
ja w pierwszyej ciąży nie miałam w ogóle mdłości:-) myślę że to bardzo indywidualna sprawa...bóle podbrzusza też mam zazwyczaj rano i wieczorem, do tego bolące powiększone piersi...innych objawów brak:)
 
Mnie piersi nie bolą tylko swędzą mnie tak jakby w środku. A co do mdłości to miałam tylko jeden dzień, ale bardzo intensywne.
 
Hej dziewczyny :)
U mnie wychodzi już 5tydz i 2dni :) Samopoczucie narazie wporządku, zero mdłości. Piersi najbardziej czuje wieczorem, chociaż cały dzien są nabrzmiałe. Do tego z powodu hormonów rozpulchniło mi się dziąsło przy 8mce i czekam na srode zeby isc do dentysty. Popatrzeć na malenstwo idę dopiero 18go czyli w 7tc żeby juz wiedzieć na 100% że wszystko jest dobrze:)
 
cześć dziewczyny :) u mnie póki co mdłości nie ma, w sumie wczoraj tylko troszkę miałam ale przeszły. Piersi czuję, że się powiększyły co przy moim już dużym biuście troszkę mnie przeraża :szok: są bardziej wrażliwe i troszkę swędzące no i sutki jakby bardziej wystające się robią. Obawiam się czy właśnie z powodu dużych piersi nie będę mieć kłopotów z karmieniem bo do tej pory moje sutki były raczej płaskie. Czasem jeszcze pobolewa mnie brzuch ale już nie tak często jak wcześniej.
Także avensis nie martw się bo na pewno wszystko w porządku. Ja bardzo boje się wymiotów i mam nadzieję, że mnie jednak ominą :)
 
reklama
Do góry