reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

i płaczę co noc...

Majeczka u mnie już 5 miesiąc nic i też sie martwie moja gina przepisała mi clo i duphaston dokładnie tak jak tobie, może to ta sama lekarka , hi hi, w poprzednim miesiącu brałam duphaston i od owulacji nmiałam objawy ciązy jesli chodzi o clo to postanowiłam go mnie brać gdyż mam owulacje i skłonności do torbieli i myśle ze mi to ostro rozstroi hormony a poza tym moja gina nie zleciła mi żadnych badań i boje sie brać clo, zatem poprzestane na duphastonie tyle ze jeszcze ten mirsiąc sobie odpuszcze i dam szanse naturze bo wybieramy sie na sylwestra i nawet jesli nie zajdę w ciąze to nie bede tak mocno rozpacza, właśnie mijają moje dni płodne ale ja wiem że w ciąży nie jestem to takie przeczucia wewnętrzne, łapie mnie za to przeziębienie, w lutym wysyłam meza do lekarza zeby wiedzieć na czym stoimy i sama też zrobie wszystkie badamnia, jeśli chodzi o wiek to do 40 masz szanse i nie wiesz przecież czy nie bedziesz miała bliźniaczków lub trojaczków a szczególnie po clo, dlatego głowa do góry niektóre laski 6 lat caekały na dzidzi a teraz mają trójeczkę
 
reklama
saraaa
nic nie szkodzi. Mi mojego eks tez było szkoda, choć do końca nie wiem nadal czy o jego przypadłości wiedzieli tylko jego rodzice czy też i on sam. A co do dzieci- nigdy za nimi nie przepadał. Chciał żebyśmy mieli 'dla mnie'. A co do tego jaki mamy kontakt- jesteśmy przyjaciółmi, normalnie rozmawiamy i spotykamy sie. tak miało być...
Pozdrawiam
 
Emih masz racje widocznie tak miało być i dobrze ze jesteś szczesliwa, zasługujesz na to a twoje dziecko na taką mamę

Wiki ja bym mogła miec choćby pięcioraczki oby tylko Mieć
 
ja nie ja bym zwariowala z 5 ;D...ale 2 tak :)...jeszcze z pol roku i bedziemy sie starc o siostrzyczke dla kamilka albo i wiecej niz pol roki teraz juz czas niewazny wazne ze kiedys bedziemy sie starac jeszcze do 40 mam troche czasu ;D
 
Elżbietko podziwiam Cie za upór i podejście. Tak napewno jest i wiem to częściowo po sobie,że na początku człowiek płacze, jest bezradny, buntuje się a potem po prostu zaczyna wierzyć ,że Bóg wie kiedy nam dzieciątko zesłać i staje się ono prawdziwym, wyczekiwanym darem .............który się naprawdę mocno kocha i dla którego jest się w stanie wszystko poświęcić.
 
reklama
Do góry