reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

i płaczę co noc...

Emih domyślam sie że sytuacja i decyzja o rozstaniu nie była tak prosta tymbardziej ze małżeństwa z załżenia mają być płodne, pewnie nie był ci łatwo. mam nadzieje ze teraz jesteś szczesliwa i troche mi szkoda twojego męża byłego dlatego tak napisałam, czy masz z nim jakiś kontakt i jak on sobie z tym radzi
 
reklama
Emih nie chciałam cie zdołować ani osądzać wiem że brnięcie w niektóre rzeczy nie ma sensu. pozdrawiam i ide spać bo już poźno jak dla mnie, chyba zjem cebule bo mnie katar bierze a nie znosze tabletek, najwyżej mężuś sie tyłem odwrócialbo też zje cebule
 
Jak to kociaczku co przecież to silnie leczniczy środek nie ma nic lepszego, wiem że jest smaczna i potem ładnie pachnie ale z pomidorkiem to nie bedzie tak źle co??????????
 
jadłam ale dodaje jeszcze oliwy z oliwek ale najbardziej to lubie pomidorty ze śmietaną i z cebulą dobra ide spać dobranoc moje kochane papa
 
reklama
Saraaa staramy sie prawie od roku.... Przebrnelismy przez moja hiperprolaktemie, przebrnelismy przez chlamydie teraz ja mam dobre wyniki ale poniewaz wciaz sie trzese co z ta ciaza lekarz przepisal mi Duphaston na w razie czego podtrzymanie bo mialam zawsze slaby progesteron, noi od nastepnego cyklu zaczynam ( tez raczej na wszelki wypadek bo owulacje mam w porzadku) CLO. MOj mily mial bardzo zle wyniki przez chlamydie wiec lyka Encortolon noi jeszcze specjalny zestaw witamin Salfazin. Wlasciwie nowa kuracje zaczelismy w zeszlym miesiacu wiec mialam nadzieje ze wreszcie w tym sie uda... ale niestety ...:-((. Matrwie sie bo jak na pierwsza ciaze jestem juz calkiem stara....A chcialabym wiecej niz jedno dzieciatko....

Emilih wiem jak to jest kiedy w zyciu sie nieuklada ( to jeden z powodow dla ktorych tak pozno zaczelam starac sie o dziecko) i znam smak comiesiecznych lez i rozczarowanie, ktore przychodzi z kazda @... Nie mowiac juz o dziesiatkach negatywnych testow ciazowych... Dobrze ze chociaz na tych owulacynych pojawiaja sie 2 krechy...
pozdrawiam was....
 
Do góry