reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

II cykl starań

Dzola83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
492
Bardzo proszę Was o pomoc w interpretacji testów owulacyjnych. Ostatni okres trwał 2 dni w zwiazku z tym pomyślałam, że owulacja może być szybciej. Testy zaczęłam 4 dnia cyklu. Klucie jajników i bol piersi nie ustawaly, a 5 dnia cyklu zaczął się sluz plodny, ostatni test jest dzisiejszy z godziny 20. Wczoraj testowałam 2x drugi z wieczornego moczu. Będę wdzięczna za pomoc.
 

Załączniki

  • 20190704_204924.jpg
    20190704_204924.jpg
    659,1 KB · Wyświetleń: 168
reklama
Rozwiązanie
Witam też mam krótkie @ sprawdzałaś śluz jeśli był jak białko jajka to jest owulacja ja tak sprawdzam testy zrobiłam 11 dnia cyklu i przez kolejne 3 dni na ten trzeci wyszedł mi bardzo wyrazny. 15 dnia zrobiłam i już byla ta kreska taka blada jak te na twoich więc już było po. na twoim ostatnim moim zdaniem jest owu więc powodzenia :-) :)
Żaden z tych testów nie jest pozytywny. Chociaż najbardziej ten z wczoraj wieczora. Ale też bym się zastanowiła czy to na pewno był okres.
 
Czyli dziś jest który dzień cyklu ? może to za wcześnie na owulację ? zwykle występuje 12-16 dc w zależności od długości i regularności cykli
 
reklama
reklama
Do góry