reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Zastanawiam się nad jeszcze jednym maluchem, boję się tylko, żeby moja starsza córka mnie nie uprzedziła i żebym wcześniej nie została babcią.
 
Anial25 ty masz jeszcze czas na 2 dziecko jestes jeszcze młoda wiec nic dziwnego ze jeszcze o tym nie myslisz ale moj zegar biologiczny juz tyka wiec czas o tym pomyslec pozdrawiam
 
reklama
miałam 24 lata kiedy urodziłam mojego synusia :) przed trzysiestka planuje urodzic jeszcze jednego bobasa. uwazam ze to najlepszy okres na ciaze i poród. Troche frustruje mnie fakt ze nie które kobiety zachodza swiadomie w ciaze po 40 zeby sie odmłodzić..! losie, gdzie tu rozsądek?!
 
Do góry