reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile na "+?" czyli jak przybieramy na wadze...

renek

Mamy lipcowe'08
Dołączył(a)
2 Luty 2007
Postów
487
Miasto
Portsmouth UK
Moja waga startowa to 73kg:szok: bo przed zajsciem w ciaze czyli przez 4miesiace staran przytylam 5kg, w 8tc 76kg:szok:, w 11tc 78kg:szok:, w 12tc 80kg:szok: a teraz czyli 15tc 83kg:szok: hi, hi, hi... ale to chyba nie jest smieszne:sorry2::-:)confused::baffled:
Moze dodam, ze mam 170cm wzrostu to bedzie lepiej wygladalo? :-D:-D:-D

Zapraszam do "podzielenia" sie swoimi kilogramami...
 
reklama
Moja waga przed ciążą to 61 kg ale niestety przez okropne wymioty, które nie dawały mi długo spokoju waga spadła do 56 kg. Bardzo się bałam, że to może zaszkodzić maleństwu bo praktycznie nie dałam rady nic jeść chociaż bardzo chciałam ale od kilku dniu wszystko powoli wraca do normy i waga zaczyna powolutku rosnąć i na obecną chwilę jest to 58 kg.
 
czesc!
moja waga przed ciążą to 63 kg przy 173 cm wzrostu. poki co przybralam jakies trzy kilogramy, ale wieksza czesc tego "balastu"poszła w biust, z czego niezmiernie cieszy sie moj mąż:-D
 
Myszwik3-Ty laska jestes, taka wysoka i szczuplutka, fajnie zawsze chcialam mniej wazyc ale na chceniu sie zawsze konczylo:-D:-D:-D

Sea- ciesze sie, ze u Ciebie juz jest dobrze i ze w koncu waga idzie troszke do gory:-):-):-)

Ja chcialam poprawic moje dane bo dzis rano sie wazylam i mam 81,8kg :-):-):-) to nie znaczy, ze schudlam ale dzis wazylam sie tylko w staniku i w majteczkach;-) a poza tym mam tendencje do zatrzymywania sie wody w organizmie i waga czasami miedzy wieczorem a ranem jest rozna o 2-3kg :szok: no ale z piec razy w nocy wstaje siusiu.:baffled::dry::sorry2:
 
Renek z tym siusianiem w nocy mam tak samo jak Ty, jeszcze dobrze nie zdążę zamknąć oczu to już muszę wstawać i biec do toalety. Przed ciążą mogłam przespać całą noc i nie wstawać a teraz nawet parę łyków wystarczy by za chwilę nie wyrobić na zakręcie do toalety ale nie narzekam :-).


Myszwik3 to faktycznie laska z Ciebie, ja przy wzroście 164cm ważyłam 61kg przed ciążą w sumie nigdy nie narzekałam z tego powodu chociaż czasami chciałam zgubić parę kilo ale teraz kiedy waga spadła to zależy mi żeby przybyło troszkę.
 
Ja jestem w 15-tym tyg. i na plusie mam już 7 kg.
Przed ciążą 58kg
Lekarz mówi że obrzeków nie widzi być może duphaston zatrzymuje wode ale ja mam biust wiekszy o dwa rozmiary juz a brzunio.........duży
Narazie kupiłóam wage i codziennie rano sie ważę:)
 
Moja waga wyjściowa to ok 62 kg przy wzroście 165 cm nie przybywa jeszcze nic na wadze ale nie mam specjalnie zachcianek staram się jesc w miare zdrowo.Brzuszek juz pomału widoczny
d4de37b931.png
 
Moja waga wyjściowa to 51 kg, przy wzroście 160 cm, ale teraz po okropnych mdłościach jest 49,5kg, brzuszek malutki, na razie mieszcze się w swoje ubrania, tylko wieczorem rozsadza mi brzunio :tak::-)
 
reklama
Renek ty też byłaś laska, w końcu przy wzroście 170cm, jakbyś ważyła 50 kg to byłabyś chudym szczurkiem, a nie fajną laseczką zaokrągloną gdzie trzeba :tak::-)
 
Do góry