reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile przytylyscie w ciazy?

reklama
Jejku, jak tak patrzę
na te Wasze posty to ogromnie zazdroszczę i jestem pod wrażeniem! Ja przed ciążą bliźniaczą ważyłam 58kg...poród cc w 36 tyg... waga, hmm, uwaga! 92kg! Co daje 34kg na plusie!

Dzisiaj, rok i 3 dni po porodzie zostało nadal 8kg+ i za diabła zrzucić tego nie potrafię, ehh...
 
Przytylam 12kg, 2 dni po porodzie na minusie było 8kg, 3 tygodnie po porodzie wrocilam do wagi wyjściowej.
Wszystko dzięki diecie cukrzycowej, którą musiałam stosować w ciązy. Ani razu nie miałam zgagi, niestrawności, zaparć.
Nie zrobil mi się nawet jeden rozstęp na brzuchu czy na cyckach. Brzuszek trochę mam jeszcze odstający ale to dlatego, ze jeszcze macica się nie obkurczyla.
Jak skoncze karmić piersią też będę stosowala te zasady odżywiania, bo to dieta zdrowego człowieka :-)
 
Hej dziewczynki :) Jestem w 13 tygodniu ciąży bliźniaczej dwujajowej. Jestem po badaniach prenatalnych i wszystko jest dobrze.Czekam na wyniki Pappa. Jedno mnie martwi. Mam spory brzuszek i 4 kilo do przodu. Z natury jestem osobą szczupłą, filigranową i martwi mnie szybki przyrost wagi. Czy to normalne w ciąży bliźniaczej? Czy jednak nie powinno się tak tyć szybko. Moja lekarka mówi że to normalne, jednak chcę się upewnić a w necie średnio mogę coś wyszukać o tym ile inne mamy bliźniaków przybierają na wadze do 13 tygodnia. Odezwijcie się proszę... :) Buziaki
 
reklama
Do góry