reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile razy można przejść na l4z wychowawczego bądź macierzyńskiego z kolejnym dzieckiem u pracodawcy.

Dołączył(a)
23 Styczeń 2017
Postów
1
Witam czy ktoś wie ile razy tak mozna przejsc z macierzyńskiego bądź wychowawczego na l4z kolejnym dzieckiem u jednego pracodawcy czy sa jakieś ograniczenia czasowe.
 
reklama
Ja w takich kweatiach dzwonie do zusu na infolinię. Wydaje mi sie ze przy ciągłości ciąż nie stracisz nic. Jesli nie pracodawca to zus bedzie płacil, ale szczegółowo zus Ci odpowie

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja polecam kontakt e-mail z ZUSem. Na infolinii często udzielają nieprawdziwych informacji. Natomiast ostatnio pani mnie poinformowała, że najlepiej napisać do nich meila na adres: cot@zus.pl Ma się wówczas potwierdzenie, że tak Ci napisali, bo że coś powiedzieli jest nie do udowodnienia;-)
 
A ja polecam kontakt e-mail z ZUSem. Na infolinii często udzielają nieprawdziwych informacji. Natomiast ostatnio pani mnie poinformowała, że najlepiej napisać do nich meila na adres: cot@zus.pl Ma się wówczas potwierdzenie, że tak Ci napisali, bo że coś powiedzieli jest nie do udowodnienia;-)
Dzięki, nie znalam tego adresu a właśnie skorzystałam
 
Do góry