reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
wiyajcie kochne! ja niestety dzis znowu nie moge wejsc na babyonline:( czytam Wasze posty ale nie moge się nadal logowac, ciesze sie jednak że nie zniknełyscie całkiem z mojego życiorysu oj nie wiem jak bym bez was dalej żyła;-)
oj chyba nie ma tu na razie zadnej z was kobietki, szkoda ,poklikam sobie tu i tam ,poczekam ,może sie pojawi któraś
 

Witam babeczki:-D
Nic mi się nie chce...Zrobiłam pranko, małe sprzontanko i złapałam chyba jakiegoś lenia, bo na prawdę nic mi się nie chce...Od kilku dni mamy w domu ciche dni. Ale dzięki temu mam spokój i czysto, bo P. sprząta po sobie wszystka (jak nie to ubranka i rzeczy przez niego lądują na nim, albo w koszu na brudy). No i w końcu poumywał kafelki pod sufitem:-D...No nic chyba będzie trzeba zakopać topór wojenny, bo dziś chciałabym się wybrać na zakupy:)
 
Witam na tym forum.Ja podchodze do tego optymistycznie moze tu dołacza do nas nowe mamusie i bedziemy tak zzyte jak zzyłymy sie na polkach kto wie?Wszystko jest do przyjecia fakt przyzwyczajenie przyzwyczajeniem;-)
 
reklama
Wuitaj Mika ty tez masz problemy z zalogowaniem sie jak inne dziewczyny.Ciekawe od czego to zależy u Dotty wszystko gra a u nas się wali.:wściekła/y:
Może w Angli jest lepszy serwer czy co?Niewiem.
Przygotowania u nas poszły pełną parą już wysprzątałam swój nasz pokoik.I w ogóle.Została kuchnia korytarz i łazienka dajemy czdu razem z mamą;-)
A jak Dianka?:-D
 
Do góry