reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

a ja od lat chciałam chłopca Kubę i dziewczynkę Zuzię :) tylko, że zajrzałam ostatnio na pare stron z najpopularniejszymi imionami i niestety i jedno i drugie plasuje się w czołówce :( a nie chcę dzieciaczka skazywać na to co sama przeżywałam... czyli na co trzeciej lekcji w szkole słyszeć 'Kasia do odpowiedzi' i życie w strachu bo w kasie Kaś było 5!!!
no i teraz myślę, może Anita, może Malwinka (moja druga połówka do Malwinki jest mało przekonana), a dla chłopca... hmmm, tysiące opcji i w sumie pustka!
 
reklama
jeszcze 3 dni temu upieralam sie nad Matylda - bo orginalne...
ale od wczoraj po glowie chodzi mi Lila :-)
pewnie sie to zmieni z nowu heheheh
 
A my Imiona wybraliśmy w walentynki :) jakoś nas wtedy naszło i już tak na razie zostało:

Dziewczynka - Alicja
Chłopiec Kaspian/Caspian :tak:
*Pierwsze pytanie dziadków "Jak??" hihi

:):)
 
reklama
hehe...a ja mam Lilunię w już domku, po mojej mamie:)
mysle że dla dziewczynki nam będzie się łatwiej zdecydować niż dla chłopczyka... Może dziewczynce to Jagódka, Blanka, Anastazja...ale nie wiem co mój M. na to. Dla chlopaczka wcześniejsza opcja to Nikoś ale jakoś nie wiem czy nam się to utrzyma...tu mój M. chce a ja nie wiem...
 
Do góry