reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziewczynki ..Blanka ?

MamaZblizną

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2019
Postów
1 040
Hej dziewczyny,
Przyjaciolka poszukuje imienia dla coreczki..
Myslala o imieniu Blanka.. czy to imie jest brzydkie? Zle wam sie kojarzy?
Wiem, ze kazdy ma swoj gust, ale szukalysmy na roznych forach, ale bardzo malo tych malych Blaneczek :)
Dajcie znac co myslicie :)
 
reklama
A moge zapytac dlaczego ?
Przyjaciolka sie zastanawia, bo znaczenie imienia takie srednie powiedzialabym..
Kazdy ma swoj gust. Ja np. też nie nazwałabym tak mojej córki ale tylko dlatego ze mi sie nie podoba. Natomiast mojej siostry przyjaciolka 3lata temu tak nazwała córeczkę 😊
 
Dlaczego mamy wybierać imię obcemu dziecku? Każdy ma swój gust i swoje powody jakie imię wybiera

Ja np. kierowałam się tym, żeby: pasowało do nazwiska, było polskie ale dało się przetłumaczyć łatwo na inne języki, miało skróty, nie było mocno nowoczesne, ale i nie totalnie starodawne

Więc imię Blanka mi się nie podoba bo słabo ze skrótami, do nazwiska pasuje jak świni siodło, no jedynie z tłumaczeniem chyba bez tragedii choć też chyba nie jest aż tak łatwo jak z imionami moich dzieci
 
Dlaczego mamy wybierać imię obcemu dziecku? Każdy ma swój gust i swoje powody jakie imię wybiera

Ja np. kierowałam się tym, żeby: pasowało do nazwiska, było polskie ale dało się przetłumaczyć łatwo na inne języki, miało skróty, nie było mocno nowoczesne, ale i nie totalnie starodawne

Więc imię Blanka mi się nie podoba bo słabo ze skrótami, do nazwiska pasuje jak świni siodło, no jedynie z tłumaczeniem chyba bez tragedii choć też chyba nie jest aż tak łatwo jak z imionami moich dzieci
Może dlatego, że po to jest to forum?
O to nie pytaj, o tamto też nie.. To po co tu wg być?
Nigdzie nie napisałam, że ktoś ma wybrać imię dziecku, tylko napisać swoją opinię, a to chyba różnica.
 
reklama
Do góry