reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

Dołączył(a)
23 Styczeń 2019
Postów
6
Witam mamusie czy króraś z was zna dziewczynki o imieniu Lilianka? Jakie są ? Bo zastanawiam się nad tym imieniem i nie wiem. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
 
reklama
Nie znam. Ale nie sugerowała bym się imieniem dla dziecka w oparciu o zachowania rówieśniczek. Dziecko dziecku nierówne, kwestia wychowania i charakterku. :) Wybierz dla dziecka imię jakie ci się podoba, nie ma co patrzeć na innych bo inaczej odrzucisz co najmniej 20 ładnych imion bo ktoś znajomy tak się nazywa. :D
 
Mamy w rodzinie Lilianke, ale każde dziecko jest inne. Chociaż czytając znaczenie imion, wszystkie idealnie pasują do danej osoby które znam :) więc może coś w tym jest hehe. My wybraliśmy Olga i faktycznie... Jest taka jak ktoś napisał hehehe akurat Lila w naszej rodzinie jest jeszcze mała, ale od pierwszych dni dała popalić swoim rodzicom. Płacz płacz i jeszcze raz płacz. Ciężko było im znaleźć przyczynę, jednak po kilku miesiącach wszystko przeszło wiec stawiam na kolki..
 
Lilianki to ja nie znam. Lilianę owszem. Ja generalnie nie rozumiem nadawania imion z myślą o zdrobnieniu, podoba mi się Stasio więc dam Stanisław, ale Stasio to nie Stasio tylko Stanisław... Ale to taka nasza logika, dlatego córka będzie Iga. Po prostu Iga. Liliana to ładne imię, ale pomyśl czy jej się spodoba, że wszyscy będą używali tylko zdrobniałej formy.
 
reklama
reklama
Do góry