reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

Dołączył(a)
23 Styczeń 2019
Postów
6
Witam mamusie czy króraś z was zna dziewczynki o imieniu Lilianka? Jakie są ? Bo zastanawiam się nad tym imieniem i nie wiem. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
 
reklama
reklama
A ja jestem Lilia i mówią na mnie Lila. Za Lilką nie przepadam, ale akceptuję. Imię mnie się podoba, od innych też to słyszę. Byłam bardzo spokojnym dzieckiem. Znam dwie małe Liliany. Obie bardzo fajne dziewczynki, spokojne, jedna trochę uparta.
Życzę cudownej Lilianki ☺️
 
Nie znam żadnej Lilianki chociaż sama tak chciałam nazwać córkę ale mąż uznał że tak się każde dziecko nazywa :D W czerwcu będzie Zuzanna (tak choćby Zuzek było malo) Lilka piękne imię no ale u mnie cóż mąż się uparł na Zuzie.
 
Nie znam żadnej Lilianki chociaż sama tak chciałam nazwać córkę ale mąż uznał że tak się każde dziecko nazywa :D W czerwcu będzie Zuzanna (tak choćby Zuzek było malo) Lilka piękne imię no ale u mnie cóż mąż się uparł na Zuzie.
Moj mąż też się strasznie upierał na Zuzia :D ale uparcie wygrałam będzie Liliana. :))
 
reklama
reklama
Do góry