reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi Widzę, że Lilka króluje. Jeśli ktoś chce jeszcze coś dopisać to śmiało. Mąż jest bardzo za Mary/Marie, ze względu na mnie
 
reklama
teraz jest bardzo duzo Lilek.. mi sie najbardziej Mary podoba ;) w Pl po prostu Marysia ;)

albo tak jak napisalas Marie, chyba nawet ladniej brzmi
 
Braliśmy pod uwagę Anne i Rose Jednak Juliette zbyt kojarzy nam się z "Romeo i Julią". Natomiast Beatrice jest ładnym imieniem, ale nie widzę go dla mojej córki.
A co powiesz o imionach, które wymieniłam na początku?
Jeśli chodzi o te co wymieniłaś to rzeczywiście Lilianne jest bardzo ładne, ale mi się podoba Lola. Bardzo.
 
Dużo jest Lilek to fakt, ale właśnie tych od Liliany. A są jeszcze: Lilia (tak ja mam), Lila, Lilla, Lilianna, Lidia - jako pełne imiona :-)
 
Oczywiście wybór bedzie i tak należał do Was. Każdy ma inny gust:)
Jakbym miała dawać imie dla dziewczynki mieszkając w Angli dałabym Emma- bardzo mi sie podoba i w Pl tez nie było by problemu.
Drugie miejsce to Hanna i Laura.
Wszystkie w Angli tez funkcjonują, ale nie wiem jak we Francji.
Z propozycji podanych przez Ciebie to Marysia najładniej. Ale nie jestem za nadawaniem imion po rodzicach.
 
Lilianne jest bardzo uniwersalne, gdziekolwiek będziesz będzie pasować. Teraz w polsce jest dużo Lilianek :) więc dziwne i nieznane na pewno nie będzie
 
Moja ma na imie Amelie i Vivien a mam upatrzone dla chlopca Liam a dla dziewczynki albo Annabell albo Sofia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry