reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla maluszka.

Dołączył(a)
21 Październik 2021
Postów
8
Mamusie i przyszłe mamy jak uważacie które imię będzie bardziej funkcjonalne w życiu codziennym i po prostu ładniejsze dla córki/syna? W domu jest już 5 letnia Ola.
* Marcel czy Ignacy
*Magdalena czy Łucja.
 
reklama
Ignacy i Łucja to były tez moje typy a i tak padło na Igora 😅🤭 Ignacy dość poważne (fajne jest zdrobnienie i to ono skradło moje serce-Ignaś)
 
Mamusie i przyszłe mamy jak uważacie które imię będzie bardziej funkcjonalne w życiu codziennym i po prostu ładniejsze dla córki/syna? W domu jest już 5 letnia Ola.
* Marcel czy Ignacy
*Magdalena czy Łucja.
Imię ma się podobać Tobie a nie nam. Moich bliskich nie pytałam o imię dla córki czy synka bo wybrałam je z mężem u wzięliśmy takie, które nam się podoba a nie innym. Osobiście nie wybrała bym żadnego bo żadne do mnie nie przemawia. No może Łucja dla dziewczynki.
 
Imię ma się podobać Tobie a nie nam. Moich bliskich nie pytałam o imię dla córki czy synka bo wybrałam je z mężem u wzięliśmy takie, które nam się podoba a nie innym. Osobiście nie wybrała bym żadnego bo żadne do mnie nie przemawia. No może Łucja dla dziewczynki.
Wiem że ma się nam podobać. Gdybym była na 100 proc.pewna to bym się nie pytała ma forum. Po prostu jestem ciekawa opinii. Mi bardziej podoba się jedno, a mężowi drugie z tego zestawienia.
 
reklama
Do góry