reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
A ja mam typy dla dziewczynki kiedys juz myslalam nad tym: Amelka badz Emilka na Emilke badz nawet sie zgodzil a dla chlopca to brak typu:no:
 
Jak jak bede miala dziewczyne to nazwiemy ja Pola Eva a chlopca Marco Marcel...

Podoba mi sie rowniezdla dziewczynki Amelka, Antosia,Kornelka, a dla chlopca nie mam pomyslow ....
 
My juz mam opcje imion dla malucha. dziewczynka :pola chlopiec: Szymon lub Maxymilian

:D

Powiem Wam,ze obecnie przynajmiej u mnie na oddziale co drugi chlopiec to Antoś a wiekszośc dziewczynek to Gabrysie:szok:

Mysle,ze to dobrze ze ile osob tyle typow imion. mi np nie podobaja sie staropolskie imiona.Jak mowilam kwestia gustu:D
 
Ostatnia edycja:
Noellka bo w PL takie mody przechodzą na imiona. Jak byłam w ciąży z Iggym były Oliwki, Julki, Lenki oraz Kubusie, Mateuszki, Jasie, chociaż chłopcy bardziej zróżnicowane imiona jednak mieli.
 
My juz mam opcje imion dla malucha. dziewczynka :pola chlopiec: Szymon lub Maxymilian

:D

Powiem Wam,ze obecnie przynajmiej u mnie na oddziale co drugi chlopiec to Antoś a wiekszośc dziewczynek to Gabrysie:szok:

Mysle,ze to dobrze ze ile osob tyle typow imion. mi np nie podobaja sie staropolskie imiona.Jak mowilam kwestia gustu:D


Noelle to jak obie bedziemy mialy dziewczynki to beda imienniczkami ;) My tez myslelismy nad Szymonem,ale eM wybral jednak Marco
 
reklama
Do góry