reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?????

Alicja Ludwika ( to drugie po mojej kochanej Babci)
Antoni, Aleks, Olaf, Olgierd, Radoslaw...................... ??? Z imieniem dla synka mamy wiecej problemow, a cos czuje ze urodze chlopczyka. Pewnie po USG jak juz bedzie widac plec, decyzja o imieniu bedzie konkretniejsza ;)
 
reklama
Wygląda na to że Wiktorii bedzie zatrzęsienie. Ja jeszcze nie myślę, ale Julcia bardzo mi sie podoba (ale Julek też od groma). Juz z Mateuszem trafiliśmy w sam szczyt (nawet na porodówce nastepny po nim też był Mateusz) I teraz gdzie się nie rozejrzę to wszędzie jakiś 5 letni Mateo. więc co do dzidzi musimy się bardzo powaznie zastanowić ;D
 
Tak naprawdę imię to chyba samo mi przyjdzie i mężowi, jak zobaczymy naszą kruszynkę, spojrzymy w jej oczęta i zobaczymy jakie imię najlepiej dla niej będzie pasowało... i na nic nasze plany :)

Wiecie co, mąż chce mieć córcię... hmmm co będzie jak synuś będzie? Mi jest wszystko jedno :p
 
Nie ma jeszcze wątku na marzec 2006 to wpisuje się w luty mam nadzieje ,że taki wątek zostanie szybko założony i mamusie z marca 2006 będą tam mogły pisać....

Co do imion....

chłopic : Damian Aleksander
dziewczynka : Olivia, Kinga, Maja
 
Prawdę mówiąc marzę o córci ale...
dla chłopca: na 99% Borys, Akeks, Marcel
dla dziewczynki: Diana,Tania, Klara, Marina, Alicja
 
Jesteśmy właśnie najbliżej Asi, aczkolwiek drugą bardzo realną możliwością jest Kornelia. W najlepszym przypadku rozwiążemy to tak: Joanna Kornelia ;D

A ja mam dziwaczne przeczucie, że urodzę dziewczynkę :)
 
A ja caly czas czuje , ze bedzie chlopaczek:)  ( Marcelek) Tesciu i moj tata sie cieszy, ze bedzie im mial kto po piwo latac ::) wiec lepiej niech bedzie dziewczynka (Zuzia ) hahahah
 
reklama
Do góry