reklama

Imię?????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Kira25, 12 Lipiec 2005.

1. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Wiem, ze to jeszcze kuuupe czasu, ale.... myslicie juz nad imieniem/imionami????
    Mnie to niemalze spedza sen z powiek, bo jesli bedzie chlopiec, to bedzie mial na imie "Ej Ty" ;-) Zartuje, ale ja nie widze dobrej opcji. Mnie sie nie podobaja meskie imiona ;-(
    Moze Wasze pomysly mnie zainspiruja....
    Co do dziewczynki, to ja choruje na Emilke, ale mojemu mezczyznie jakos to nie lezy ;-(, wiec chwilowo tez pozostaje "Ej Ty" ;-)

2. Myfa80

Myfa80 mama Hubcia i Wojtusia

Ja lubie męskie twarde imiona, tylko z nimi bywa tak ze czesto nie maja zmiekczen czyli do maluszka nie wiadomo jak mowic.... oto nasze Typy:
    Hubert (już postnowione)
    Norbert
    Artur
    Jakub był by ale moj mąż to Kubuś ...
    Wojtek też ciekawe...Oliwier....
    Dla dziewczynki:
    chciałam Julie lub Wiktorie, ale Julek tyle ze szok
    wiec Wiktoria , Małgosia albo Eliza:-)
    znając życie wiem ze i tak jakies zmieny beda po narodzinach... :-)

3. reklama
  4. Rybka

Rybka Super mama super synka

Mi się też ciągle zmienia:

- Sylwia, Agnieszka, Magda, Majka, Ola.
    - Daniel, Patryk, Kuba ;D

Ale jak na razie nie mam sprecyzowanego imienia i zadecydujemy pewnie jak już będziemy znali płeć. :D :D

5. Pauletta

Pauletta Gość

ja właśnie zaczęłam mysleć nad imionami dzisiaj w nocy, bo jakoś nie mogłam spać, troszkę wcześnie, bo to dopiero początek ciazy..
    Moje typy to:
    dla dziewczynki: Marta, Weronika, Julia
    dla chłopca: Kuba, Marcin, Filip
    ale znając mnie jeszcze wiele razy mi się odmieni do momentu porodu.
    pozdrowienia dla mamusi i maluszków:)

6. Aska K

Aska K Mama Marcelka:)

Heheh, ja nie znam plci, ale jakos podswiadomie czuje, ze bedzie to chlopiec...u mojego meza w rodzinie kuzynostwo to sami faceci, u mnie tez przewaga chlopow:) ale moze....w kazdym badz razie imionka juz prawie wybrane: dla dziewuszki Wiktoria ( moja prababcia 95 lat ma tak na imie ), albo Zuzia ( wole to!!:)), a dla chlopca na razie Marcel, ale to sie moze jeszcze zmienic. Podoba mi sie tez Jakub ("Samotnosc w sieci"):), ale tak ma na imie moj braciszek, wiec troche bedzie glupio:) Wiec, Zuzia i Marcel :p

7. Myfa80

Myfa80 mama Hubcia i Wojtusia

moja siostra ma na imie Małgosia i tak chciałabym nazwac moja fasolke, nie przejmuje sie tym ze juz jedna jest :-)

8. Aska K

No i pewnie masz racje:)Pozdrowienia dla wszystkic Mam!

9. Izzabela

Izzabela Gość

My już mamy praktycznie postanowione. Jeśli spłodzimy chłopca nazwiemy go: Filip, Andrzej albo Michał, zaś co do dziewczynki mamy cztery typy: Asia, Dominika, Kornelia i Magda.

10. reklama
  11. misia_q

misia_q Turbomama

Myśmy z Jakubem zrobili listę imion i każde z nas przy każdym imieniu dał + lub - , więc wyklarowały nam się po dwa imiona, na które zgadzamy się oboje:
    dla chłopca:
    Wiktor, Igor

dla dziewczynki:
    Wiktoria, Irena

12. Aska K

Izzabela, Asia to bardzo ladne imie:) i jakie fajne sa te wszystkie Aski ;D Polecam, polecam

Poleć forum