reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?????

Jeżeli bedzie to dziołszka to : Małgosia
a jesli synek : Miłosz

To pierwsze typy :-))
Do porodu jeszcze moze sie zmienić :-))

Wydaje sie że będzie dziewczynka - brzydne, wywala mi syfy :-) i gna do kwasnego, odrzucając od słodkiego :-) ( z tego akurat sie ciesze ) - strasznie mnie mdli. Wiem że to nie ten watek, ale pasuje do gdybań na temat płci i imion :-)
Pozdr.
Hannnka
 
reklama
Ja nadal jestem na etapie "Ej Ty" ;-)
A co do gdyban i przesadow na temat plci, to u mnie (skoro nie blizniaki o odmienne plci), to (tfu, tfu), hermafrodyta.... Bo mam smaki na wszystko.... na slodkie, kwasne, slone, gorzkie.... Czekolade zajadam ogorkowa, potem bialy serek i pomidorek, potem jajka i znow slodycze.... I tak w kolko, co chilke, co innego....
Odstawilo mnie tylko od coli, cala reszta smakuje, jak zawsze....
Aaaaa i jestem klasycznym przykladem ciezarowki chyba, bo sledzie sa na porzadku dziennym (i nocnym) :-)
 
wybrałam po dwa imiona, a mój mężulek wybrał te, które mi się mniej podobają, ale podobają bo sama je wymyśliłam.dziewczynka Marika lub Lara, chłopiec Leon lub Kryspin
 
Ja tez mysle nad Lara, a dla chlopca Daniel, ale jeszcze tak jakos bez przekonania. Szukamy jakiegos uniwersalnego imienia coby i w Polsce i w Turcji sie sprawdzilo, okazuje sie jednak ze jest to trudne :( . Jakbyscie mialy jakies pomysly to podeslijcie prosze.
 
Ostatnio przysniło mi się, że to będzie chłopiec i nawet imię usłyszałam PIOTRUŚ ;D a mężunio wpadła na imię DARIA - ale mi nie za bardo więc myślimy dalej. :D :D
 
Rybko uwierz mi jak moja mama była w ciąży to mojemu tatuśkowi przyśniło się że to dziewczynka i że będzie miała na imię Kasia no i tak się stało, choć miałam być chłopcem o imieniu Tymon :p
 
U mojego mężunia było podobnie jego mama wiedziała, że będzie miała chłopca i wybrała inne imię ale przyśniło jej się, że przyszedł do niej synek i mówi to nie chcesz mnie Adasia tylko innego i podał imię. I jak się obudziła to powiedziała, że będzie Adaś i tak jest :D :D

A cha a ja miałam być Robert ;D ;D
 
Robert tez ladnie ;)
Misia_q, Ahmed jest jak najbardziej tureckie, tylko czy mi pozniej dziecko wpuszcza do Polski ;), bo z takim typowym muzulmanskim imieniem to go jeszcze za terroryste wezma, ostatnio na granicach tacy wszyscy przewrazliwieni. Ciezka sprawa z tymi imionami :) Pozyjemy zobaczymy.  A tak z innej beczki to bedziecie chcialy znac plec dziecka przed urodzeniem? Ostatnio mnie moja znajoma Dunka zaskoczyla tym, ze nie chciala wiedziec, i za kazdym razem (ma dwojke dzieci) byla to do konca niespodzianka.
 
reklama
Ja jak najbardziej chcę wiedzieć, oczywiście zawsze nie ma 100% pewności bo lekarze są omylni i różnie się dzidzia układa ale tak czy siak chcę wiedzieć :laugh:. Kiedyś nie chciałam ale teraz tak bo ciekawość by mnie zżarła ;D ;D
 
Do góry