reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?????

Kira25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 404
Wiem, ze to jeszcze kuuupe czasu, ale.... myslicie juz nad imieniem/imionami????
Mnie to niemalze spedza sen z powiek, bo jesli bedzie chlopiec, to bedzie mial na imie "Ej Ty" ;-) Zartuje, ale ja nie widze dobrej opcji. Mnie sie nie podobaja meskie imiona ;-(
Moze Wasze pomysly mnie zainspiruja....
Co do dziewczynki, to ja choruje na Emilke, ale mojemu mezczyznie jakos to nie lezy ;-(, wiec chwilowo tez pozostaje "Ej Ty" ;-)
 
reklama
Ja lubie męskie twarde imiona, tylko z nimi bywa tak ze czesto nie maja zmiekczen czyli do maluszka nie wiadomo jak mowic.... oto nasze Typy:
Hubert (już postnowione)
Norbert
Artur
Jakub był by ale moj mąż to Kubuś ...
Wojtek też ciekawe...Oliwier....
Dla dziewczynki:
chciałam Julie lub Wiktorie, ale Julek tyle ze szok
wiec Wiktoria , Małgosia albo Eliza:-)
znając życie wiem ze i tak jakies zmieny beda po narodzinach... :-)
 
Mi się też ciągle zmienia:

- Sylwia, Agnieszka, Magda, Majka, Ola.
- Daniel, Patryk, Kuba ;D

Ale jak na razie nie mam sprecyzowanego imienia i zadecydujemy pewnie jak już będziemy znali płeć. :D :D
 
ja właśnie zaczęłam mysleć nad imionami dzisiaj w nocy, bo jakoś nie mogłam spać, troszkę wcześnie, bo to dopiero początek ciazy..
Moje typy to:
dla dziewczynki: Marta, Weronika, Julia
dla chłopca: Kuba, Marcin, Filip
ale znając mnie jeszcze wiele razy mi się odmieni do momentu porodu.
pozdrowienia dla mamusi i maluszków:)
 
Heheh, ja nie znam plci, ale jakos podswiadomie czuje, ze bedzie to chlopiec...u mojego meza w rodzinie kuzynostwo to sami faceci, u mnie tez przewaga chlopow:) ale moze....w kazdym badz razie imionka juz prawie wybrane: dla dziewuszki Wiktoria ( moja prababcia 95 lat ma tak na imie ), albo Zuzia ( wole to!!:)), a dla chlopca na razie Marcel, ale to sie moze jeszcze zmienic. Podoba mi sie tez Jakub ("Samotnosc w sieci"):), ale tak ma na imie moj braciszek, wiec troche bedzie glupio:) Wiec, Zuzia i Marcel :p
 
moja siostra ma na imie Małgosia i tak chciałabym nazwac moja fasolke, nie przejmuje sie tym ze juz jedna jest :-)
 
My już mamy praktycznie postanowione. Jeśli spłodzimy chłopca nazwiemy go: Filip, Andrzej albo Michał, zaś co do dziewczynki mamy cztery typy: Asia, Dominika, Kornelia i Magda.
 
Myśmy z Jakubem zrobili listę imion i każde z nas przy każdym imieniu dał + lub - , więc wyklarowały nam się po dwa imiona, na które zgadzamy się oboje:
dla chłopca:
Wiktor, Igor

dla dziewczynki:
Wiktoria, Irena
 
reklama
Do góry