reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

Moja przyjaciółkę nazwała córkę...ARISA :szok: Jak usłyszałam to imię pierwszy raz to zapytałam tylko czy na drugie dadzą jej chociaż "chrześcijańskie imię" :-D:-D:-D
....a teraz baaaardzo mi się podoba :tak: naprawdę super imię po prostu,ale na początku w ogóle do mnie nie przemawiało.
Co do "pospolitości" imienia Anna, owszem było ono pospolite w "naszych" czasach, teraz imiona Ania, Kasia, Asia itp to rzadkość ;-)
Ale wiadomo to delikatna kwestia, mi np wyżej podane Leon Kazimierz w ogóle nie podobają się :no: za to Lena bardzo ładnie :tak:
 
reklama
Przypomniałam sobie że moja ciocia Maryla ma na imię Marlies. Jest Polką i rodzice byli Polakami, nie mam pojęcia skąd takie imię:eek:

Moja siostra fajnie nazwała dziecko, bo od imion rodziców - syn Sabiny i Janka - Sebastian.:-D

Marlies to bardzo popularne imie w Holandii :tak: Moze wiaze sie z nim jakas piekna rodzinna historia? A tak a propos to moja babcia Maryla a w dowodzie Maria, jej siostra Jadwiga ale od urodzenia nazywana Niusia. Nawet teraz jako 90-latka :-D
 
Moje własne jest na pierwszym miejscu !

Choć jeszcze jakies 4-5 lat temu miałam całkiem unikatowe imię. Potem serial "Na dobre i na złe" i zaczelo sie jakies szaleństwo.
Do tego stopnia, ze znam dwie siostry rodzone, ktore obie swoim córkom dały na imię Julia

Antoni na 11
Franciszek na 14
Iwo - 71
Bruno - 51
Alex - 81
Dariusz - 90

Maja miejsce 4 -wysoko! :(
Pola - 31
Michalina - 40
Daria - 38
Zosia - 8
 
Ostatnia edycja:
Julinex mój ślubny ma na imię Dariusz, mnie się jak najbardziej podoba;-).
A ja mam od bierzmowania Julia:-), ato było 9 lat temu:szok:. Wtedy byłam "zakochana" w tym imieniu:tak:.
 
no to ja dopisze swój typ - powstał w zasadzie z wymysłu męża, któremu z imieniem dziecka trudno dogodzić. Ja zawsze chciałam właśnie Antoninę, Antosię, Tosię - po mojej babci, ale mój mąż za żadne skarby - więc odpada.
On wypalił z Aliną, więc poszliśmy na kompromis i dziewczynka będzie Kalina :-).
Ale na chłopca zupełnie nie mamy pomysłu i wszystkie jego typy są koszmarne dla mnie, więc mam nadzieję że nasze słoneczko będzie na tyle kochane że urodzi się dziewczynką :-)
 
reklama
Do góry