reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez aga0411, 15 Październik 2009.

1. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tu możemy pisać jakie imiona rozważamy, czy nasi męzowie się zgadzają itd.
    my dla chłopca mamy albo Olivier, albo Tomasz, dla dziewczynki nie możemy się dogadać, jemu podoba sie... Mercedes:tak: czego oczywiście w Polsce nie zaakceptują... jedyna zgodność to Julia i Zuzia- Zuze już mamy- kotkę he he
    a jak jest u Was??

2. Agnieszka77

Agnieszka77 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.Julia bardzo ładne imię,pomimo,że popularne.Mam córkę o takim imieniu,także polecam :-)
    U mnie jeśli dziewczynka, to ma być Nadia- jedyne co we dwójkę się zgadzamy,drugie jakoś się dobierze,bo muszą być dwa;-)
    Co do chłopca to niestety nie mam.Nie ma zgodności.U mnie jeśli chłopiec: to byłby Borys,niestety nie jest akceptowane:eek: Dlatego z wyborem imienia dla chłopca będzie problem,zobaczymy co dalej będzie:-)
    Pozdrowienia

3. reklama
  4. bara82

bara82 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My dla dziewczynki nie mamy planów narazie, jakos mniej imion nam się podoba wspólnie, dla chłopca natomiast Kajetan, Filip albo Michał zobaczymy:tak: mój M coś bąka że sie nie nastawia bo i tak bedzie dziewczyna

5. nataliak

nataliak Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas wspolnie wybrane:
    dla dziewczynki - Lena Cecylia
    dla chlopca - Mikołaj Lech
    (drugie imiona po mojej babci i malza ojcu)

6. megid

megid Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc Wszystkim!!!
    My dla dziewczynki uzgodnilismy Natalia Stanisława (drugie imie po babci, bo moja babcia i babcia meza mialy tak samo na imie) a dla chlopczyka - hmmm mnie sie podoba Mateusz ale mojemu M nie bardzo... a na drugie Jan :) ;-)

7. awru

awru Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój typ na ten tydzień to Jonasz dla chłopca, nawet mężowi się podoba chociaż już się zafiksował na Aronie.. dziewczynka bez zmian - Pola, chociaż mąż obstawia Sarę :-)

Ostatnia edycja: 15 Październik 2009
  8. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi bardzo podoba się imię dla chłopca Alan. Mój M na początku nie chciał się zgodzić bo mówił, że jest za bardzo amerykańskie ale teraz stwierdził, że może być. Tak więc nasz syneczek będzie miał Alan Łukasz ( drugie imię po moim bracie) a jeśli będzie dziewczynka to Emilka Karolina.

9. estragon

estragon mamusia synusia:P

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My jeszcze nie mamy typów. Za to z drugimi imionami będzie łatwiej- dla chłopca po moim tacie, a dla dziewczynki po babci. Na pewno nie chcę imion popularnych- Julii, Oliwii, Wiktorii, Amelii, Natalii, Kuby itd... ani zamerykanizowanych- Nikola, Amanda, Olivier. Podobają mi się za to imiona staropolskie, ale Jasiów, Frnaków, Stasiów też jest dużo. Hmmm. Trudny wybór. Jedyne imię jakie mi się podoba, to moje:zawstydzona/y:- Agatka:-p.

10. reklama
  11. martyna222

martyna222 udało się ! :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My z M. narazie wymyślamy imiona dla parki i tak : Kacper i Laura, Tomek i Lenka...
    a jak będzie to się okaże :)

12. malina29

malina29 Mama debiutująca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie konflikt imionowy z A. - dla dziewczynki A. uparł sie na Basie a ja mam wiele innych propozycji: Polę, Nadię, Matyldę, Marcelinę, Nelę, Jagodę

Dla chłopaka wstępnie zawarlismy rozejm - staneło na Leonie, aczkolwiek mi podoba sie jeszcze: Roch, Tytus, Konstanty, - ale o tym A. newet słyszec nie chce - hihihi ciekwae uile jeszcze propozycji przewinie się przez najblizsze 6 m-cy...

Poleć forum