reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

aga0411

szczęśliwa mama
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
tu możemy pisać jakie imiona rozważamy, czy nasi męzowie się zgadzają itd.
my dla chłopca mamy albo Olivier, albo Tomasz, dla dziewczynki nie możemy się dogadać, jemu podoba sie... Mercedes:tak: czego oczywiście w Polsce nie zaakceptują... jedyna zgodność to Julia i Zuzia- Zuze już mamy- kotkę he he
a jak jest u Was??

reklama

Agnieszka77

Fanka BB :)
Miasto
okolice Łodzi
Rozwiązania
0
Witam.Julia bardzo ładne imię,pomimo,że popularne.Mam córkę o takim imieniu,także polecam :-)
U mnie jeśli dziewczynka, to ma być Nadia- jedyne co we dwójkę się zgadzamy,drugie jakoś się dobierze,bo muszą być dwa;-)
Co do chłopca to niestety nie mam.Nie ma zgodności.U mnie jeśli chłopiec: to byłby Borys,niestety nie jest akceptowane:eek: Dlatego z wyborem imienia dla chłopca będzie problem,zobaczymy co dalej będzie:-)
Pozdrowienia

bara82

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
My dla dziewczynki nie mamy planów narazie, jakos mniej imion nam się podoba wspólnie, dla chłopca natomiast Kajetan, Filip albo Michał zobaczymy:tak: mój M coś bąka że sie nie nastawia bo i tak bedzie dziewczyna

N

nataliak

Gość
u nas wspolnie wybrane:
dla dziewczynki - Lena Cecylia
dla chlopca - Mikołaj Lech
(drugie imiona po mojej babci i malza ojcu)

megid

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czesc Wszystkim!!!
My dla dziewczynki uzgodnilismy Natalia Stanisława (drugie imie po babci, bo moja babcia i babcia meza mialy tak samo na imie) a dla chlopczyka - hmmm mnie sie podoba Mateusz ale mojemu M nie bardzo... a na drugie Jan :) ;-)

awru

Rozwiązania
0
mój typ na ten tydzień to Jonasz dla chłopca, nawet mężowi się podoba chociaż już się zafiksował na Aronie.. dziewczynka bez zmian - Pola, chociaż mąż obstawia Sarę :-)

Ostatnia edycja:

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Mi bardzo podoba się imię dla chłopca Alan. Mój M na początku nie chciał się zgodzić bo mówił, że jest za bardzo amerykańskie ale teraz stwierdził, że może być. Tak więc nasz syneczek będzie miał Alan Łukasz ( drugie imię po moim bracie) a jeśli będzie dziewczynka to Emilka Karolina.

estragon

mamusia synusia:P
Rozwiązania
0
My jeszcze nie mamy typów. Za to z drugimi imionami będzie łatwiej- dla chłopca po moim tacie, a dla dziewczynki po babci. Na pewno nie chcę imion popularnych- Julii, Oliwii, Wiktorii, Amelii, Natalii, Kuby itd... ani zamerykanizowanych- Nikola, Amanda, Olivier. Podobają mi się za to imiona staropolskie, ale Jasiów, Frnaków, Stasiów też jest dużo. Hmmm. Trudny wybór. Jedyne imię jakie mi się podoba, to moje:zawstydzona/y:- Agatka:-p.

martyna222

udało się ! :)
Miasto
okolice W-wy
Rozwiązania
0
My z M. narazie wymyślamy imiona dla parki i tak : Kacper i Laura, Tomek i Lenka...
a jak będzie to się okaże :)

reklama

malina29

Mama debiutująca
Rozwiązania
0
U mnie konflikt imionowy z A. - dla dziewczynki A. uparł sie na Basie a ja mam wiele innych propozycji: Polę, Nadię, Matyldę, Marcelinę, Nelę, Jagodę

Dla chłopaka wstępnie zawarlismy rozejm - staneło na Leonie, aczkolwiek mi podoba sie jeszcze: Roch, Tytus, Konstanty, - ale o tym A. newet słyszec nie chce - hihihi ciekwae uile jeszcze propozycji przewinie się przez najblizsze 6 m-cy...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry