reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

aga0411

szczęśliwa mama
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2009
Postów
17 493
Miasto
wlkp
tu możemy pisać jakie imiona rozważamy, czy nasi męzowie się zgadzają itd.
my dla chłopca mamy albo Olivier, albo Tomasz, dla dziewczynki nie możemy się dogadać, jemu podoba sie... Mercedes:tak: czego oczywiście w Polsce nie zaakceptują... jedyna zgodność to Julia i Zuzia- Zuze już mamy- kotkę he he
a jak jest u Was??
 
reklama
Witam.Julia bardzo ładne imię,pomimo,że popularne.Mam córkę o takim imieniu,także polecam :-)
U mnie jeśli dziewczynka, to ma być Nadia- jedyne co we dwójkę się zgadzamy,drugie jakoś się dobierze,bo muszą być dwa;-)
Co do chłopca to niestety nie mam.Nie ma zgodności.U mnie jeśli chłopiec: to byłby Borys,niestety nie jest akceptowane:eek: Dlatego z wyborem imienia dla chłopca będzie problem,zobaczymy co dalej będzie:-)
Pozdrowienia
 
My dla dziewczynki nie mamy planów narazie, jakos mniej imion nam się podoba wspólnie, dla chłopca natomiast Kajetan, Filip albo Michał zobaczymy:tak: mój M coś bąka że sie nie nastawia bo i tak bedzie dziewczyna
 
u nas wspolnie wybrane:
dla dziewczynki - Lena Cecylia
dla chlopca - Mikołaj Lech
(drugie imiona po mojej babci i malza ojcu)
 
Czesc Wszystkim!!!
My dla dziewczynki uzgodnilismy Natalia Stanisława (drugie imie po babci, bo moja babcia i babcia meza mialy tak samo na imie) a dla chlopczyka - hmmm mnie sie podoba Mateusz ale mojemu M nie bardzo... a na drugie Jan :) ;-)
 
mój typ na ten tydzień to Jonasz dla chłopca, nawet mężowi się podoba chociaż już się zafiksował na Aronie.. dziewczynka bez zmian - Pola, chociaż mąż obstawia Sarę :-)
 
Ostatnia edycja:
Mi bardzo podoba się imię dla chłopca Alan. Mój M na początku nie chciał się zgodzić bo mówił, że jest za bardzo amerykańskie ale teraz stwierdził, że może być. Tak więc nasz syneczek będzie miał Alan Łukasz ( drugie imię po moim bracie) a jeśli będzie dziewczynka to Emilka Karolina.
 
My jeszcze nie mamy typów. Za to z drugimi imionami będzie łatwiej- dla chłopca po moim tacie, a dla dziewczynki po babci. Na pewno nie chcę imion popularnych- Julii, Oliwii, Wiktorii, Amelii, Natalii, Kuby itd... ani zamerykanizowanych- Nikola, Amanda, Olivier. Podobają mi się za to imiona staropolskie, ale Jasiów, Frnaków, Stasiów też jest dużo. Hmmm. Trudny wybór. Jedyne imię jakie mi się podoba, to moje:zawstydzona/y:- Agatka:-p.
 
reklama
U mnie konflikt imionowy z A. - dla dziewczynki A. uparł sie na Basie a ja mam wiele innych propozycji: Polę, Nadię, Matyldę, Marcelinę, Nelę, Jagodę

Dla chłopaka wstępnie zawarlismy rozejm - staneło na Leonie, aczkolwiek mi podoba sie jeszcze: Roch, Tytus, Konstanty, - ale o tym A. newet słyszec nie chce - hihihi ciekwae uile jeszcze propozycji przewinie się przez najblizsze 6 m-cy...
 
Do góry