reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

Czytałam gdzies wyniki badań, ktore mówiły, ze dzieci o imionach:

Amanda, Andżelika, Samanta, Sara i tego typu... najczesciej są dziecmi "przemocy fizycznej" w rodzinach patologicznych....

czujecie...?? szok!
Nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać

na pewno jest w tym sporo prawdy. mimo ze niektore z tych imion sa ladne a Sara czy Andżelika to juz w ogole miodzio to jednak Amandy, Samanty, Nikole itp kojarza sie glownie z amerykanskimi filmami z lat 90tych. amerykanski sen - marzenia dziewczyn z patologicznych rodzin... i to sie sprawdza bo wlasnie takie dziewczyny najczesciej widze wolajace swoje coreczki wspomnianymi imionami...
 
reklama
to właśnie kiedyś powtarzał mój mąż - że imię Sara kojarzy mu się jednoznacznie z imieniem dla psa hehe
nic to, będziemy go przekonywać do Poli :-)
 
Hej
Ja jestem w 14tyg. ciąży.
O imionach dla dzieci rozmawialiśmy jeszcze w narzeczeństwie>Na szczęście nie mieliśmy z tym dużo problemu- i tak:
chłopiec: Wojciech
dziewczynka: Hanna

Pozdrawiam
 
Ciężko powiedzieć, czy nie ulegnie to jeszcze zmianie, bo do maja jeszcze daleko, ale wstępnie w naszym przypadku dziewczynka : Lenka lub Łucja, a chłopiec Igor, drugiej opcji narazie brak...
 
Jest teraz szał na imię dla dziewczynki Lenka

Moja znajoma 3 lata temu tak dała córeczce na imie i nie bylo tak popularne, a teraz mówi ze masakra, co sie rodzi dziewczynka to ... Lena
Imię bardzo ładne, ale bedzie pewnie jedno z najbardziej popularnych w 2010 r.
 
Jest teraz szał na imię dla dziewczynki Lenka

Moja znajoma 3 lata temu tak dała córeczce na imie i nie bylo tak popularne, a teraz mówi ze masakra, co sie rodzi dziewczynka to ... Lena
Imię bardzo ładne, ale bedzie pewnie jedno z najbardziej popularnych w 2010 r.

na poczatku ciazy zastanawialismy sie z malzem nad imionami i dla dziewczynki wybralismy wlasnie Lena. w ogole nie sprawdzalam w sieci czy to popularne, wydawalo mi sie bardzo oryginalne a tu takie buty...;)
 
reklama
Ja "od zawsze" myślałam o córeczce i imieniu Zuzanna, a teraz dla córki Zuzia, Tosia, Julka, Olga, Judyta, a z propozycji MM w rozważania wchodzi Liliana, a dla chłopca mam jedno imię - Maciej Tomasz - które MM nie przypadły do gustu
 
Do góry