reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

my tez już mamy imię dla małego i jest to jedyne imie które podoba nam się obojgu MAKSYMILIAN oczywiście teściowa skrytykowała ale stwierdziliśmy ze to nasze dziecko i tak już zostaje a jak by była dziewczynka to miała być NATASZKA. Mojej mamie się podoba i w ogóle rodzinka bardzo fajnie na to zareagowała.
 
reklama
Adolf to pewnie pod tych Niemcow. :-D Moje zdanie w tej sprawie jest takie, ze oni juz swoje dzieci mieli i je nazywali. A teraz wy macie swoje i to wy je nazywacie. Oni napewno nazwali tak jak chcieli, a nie jak chcial ich ojciec, czy matka, czy ktos inny z rodziny, czy znajomych. Moim zdaniem imie dla dziecka wybieraja rodzice, kazdy ma swoje dzieci i te przyjemnosc z nadania im imion i nie musi nadawac imion dzieciom innych osob. Od tego te dzieci maja swoich rodzicow.:-D
 
z męskich imion na A podoba mi się Albert - tylko trochę za bardzo z sexmisją kojarzy :-D

a u nas CHYBA debaty zakończone i będzie Jonasz tadam :-):rofl2::-):rofl2::-):rofl2::-)
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok: Niech se sama siebie tak przechrzci!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Toż ja jej też powiedziałam, że ona już swoją szansę na nazwanie swoich chłopaków miała i jej aż tak dobrze nie wykorzystała... a swojemu to ja nadaję i jej nic do tego..:wściekła/y:;-)

Agate: jej bardziej chodziło, że te imiona są nietypowe... że jak dziecko pójdzie do szkoły to nie będzie na każdym kroku słyszało swoje imię.. poza tym takie starodawne... Wtedy jeszcze nawet nie myśleliśmy o mieszkaniu w Niemczech...:-)
 
a ja mam ogromny problem z wyborem imienia dla chlopca;//
dla corci bylo o wiele prosciej:))
Witaj Magda1987 :-)
Widzisz ja miałam na odwrót, do niedawna nawet nie miałam weny na imię dla mojego dziecka. Nawet jak jeszcze nie znałam płci....
Na szczęście imię wymyślił mój syn, który ma teraz 7 lat. jemu po głowie chodziło Elena, mi się podoba, mojemu też - więc tak zostaje. Problem z głowy :-D:-D:-D
 
reklama
Magda jak ja byłam w pierwszej ciąży to mi się strasznie podobało dla chłopca wlaśnie Kamil,ale mój się nie zgodził bo mój były miał tak na imię i twierdził,że mu się z nim kojarzy :-D.
 
Do góry