reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

Zrobiłam listę imion, które mi się podobają i z mężem wybraliśmy z tej listy: Aneta i Łukasz, mój mąż stwierdziłjeszcze jednak, ze musi sam jeszcze popatrzeć w księdze imion. Wstępnie przyjęliśmy te dwa imiona
 
reklama
U nas miał być Karol, ale ostatnio czytałam że dawanie tego imienia chłopcom z pod znaku bliźniąt jest ryzykowne więc się teraz zastanawiamy nad Krzysztofem lub Pawłem :-) Jeśli chodzi o dziewczynkę to pułki co Magdalena.
Jakoś nastawiliśmy się że będzie chłopak, może to jakieś macierzyńskie przeczucie :-) Jednak moja intuicja najczęściej się myli więc nie zdziwię się jeśli będzie dziewczynka :-) zresztą czy to ważne zwłaszcza przy pierwszym dziecku najważniejsze żeby było zdrowe i silne :-)

Czemu ryzykowne?
Ja mam przeczucie na dziewczynke, a już sporo osób mówiło mi że będzie chłopak :-D Dla nas to bez różnicy.
 
a ja czuję że bedzie chłopak z reszta wszyscy tak mówią ..zanim jeszcze zaszłam w ciążę z mężem wiedzieliśmy ze bedzie Oskarek:)) a co do dziewczynki mnie się Amanda podoba albo Maja ale tu trwają rozmowy....

 
U nas pewnie będzie Szymon albo Igor...a dziewczynka to Lena, Blanka albo Nina....choc może jeszcze nam się zmieni z 10 razy!!!:biggrin2:
 
Jeśli dziewczynka to Katarzyna Józefina, a jeśli chłopiec to Konstanty Marek - postanowione :-) Drugie imiona są po dziadkach ;-)
 
My z chłopakiem się zgodnie dogadaliśmy, że chłopiec będzie Dawid, a póki co z żeńskich imion żadne nie przypadło nam do gustu na tyle, żeby nazwać tak swoją córkę, więc dzielnie myślimy dalej :-)
 
Czemu ryzykowne?
Ja mam przeczucie na dziewczynke, a już sporo osób mówiło mi że będzie chłopak :-D Dla nas to bez różnicy.

Ryzykowne bowiem, rzekomo u chłopców z pod znaku bliźniąt cechy jakie powinien mieć Karol są "sparodiowane" a chłopcy mają parodiowe podejście do życia i wszystkich istotnych jego aspektów cokolwiek to znaczy :-)
Jednak sobie myślę że najważniejsze będzie jak go wychowamy a nie znak zodiaku czy imię.
Do mnie na przykład mój znak z zodiaku jak i opis imienia praktycznie nie pasuje :-) Widać rodzice się pomylili wybierając mi imię :-D :-D
 
U mnie natomiast znak zodiaku Bliznieta i imie Maja pokrywaja sie w 100% z moim charakterem :-D:-D:-D Bardzo idealna kompozycja musze przyznac

A co do imion to my jeszcze pomilczymy..
 
reklama
Witam!

Mężowi marzy się synek (córcię już mamy), ale nie jesteśmy jeszcze zdecydowani na 100% na imiona.
Dla córeczki ja wybrałam imię Kinga, na drugie ma Joanna (na 1 odpadało, bo siostra męża tak ma na imię a bardzo nam się podobało i ma córcia 2 imię po chrzestnej ;-) ) i w tym zestawieniu się rodzinie podobało: Kinga Joanna.

Mężowi się podobało Konrad dla synka a dla córci wszystkie imiona na M ;-) i mówił, że może Małgorzata, ale to przy 1 córci. Teraz jeszcze mamy dużo czasu i się zastanowimy ;-)
 
Do góry