reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Mi sie osobiscie nie podobaja te wszystkie Dzastiny, Dzesiki i Anastazje... jakbym zyla w Polsce to na pewno bym wybrala polskie imie :) a tak to probuje pogodzic takimi w miare uniwersalnymi ;)
 
reklama
Tatay typy to Gabriel i Emilia, a ja mam 100 pomysłów Janusz po moim dziadku, Monika po prababci i jeszcze inne :-)
 
Ostatnia edycja:
Aylin Jagoda fajnie, mi sie podoba, Dagmara tez fajne.
Ja jak tak sobie myslalam zawsze nad imieniem to tez jak mi sie kojazylo z kims kogo nie lubie to tez odpadalo:-D

Zauwazylam ze w ostatnich latach w Polsce wrocily do lask takie starodawne imiona, bo przez pewien czas byla moda na imiona z telenoweli i takie tam.

Tutaj jest tak ze pirwsze dziecko to po dziadkach nie jestem pewna czy drugie jak innej plci to tez? Ale powiedzmy ze mama ma na imie Dimitra i ma trojke dzieci to ich pierwsze dzieci jesli to dziewczynki to tez Dimitry i tak polowa rodziny ma na imie Dimitra, mi to wogole nie odpowiada ale moj nieugiety.
 
Kuklaki jaka bezsensowna zasada :/

Mi sie niektore starodawne a raczej ponadczasowe imiona tez podobaja ale teraz jest na nie taki boom ze szok! No i Maje, Leny, Julie...masakra. bardzo ladne imiona ale co druga ma takie...
 
Ja już bardzo dawno zarezerwowałam dla córki imię Julka mój narzeczony bez problemu zgodził się. :-D
Jeżeli chłopiec.. nie mamy jeszcze uzgodnionego, ciągle nowe pomysły;):-)
 
Doliores wypraszam sobie :-) :-D hahaha ja myślę o Zuzi a dla chłopca Kacper, wstępne pomysly:-) w sumie też mam popularne imię i jakoś z tym nie jest mi źle :-)
 
reklama
Ja to mam problem z imieniem dla chlopca, bo zadne mi sie tak na 100% nie podoba. Poki co przechodza Jakub, Maksymilian i Robert. A dla dziewczynki jest pelno slicznych imion :) poki co moje typy to Ania, Wandzia (ale maz sie nie zgadza buuu) i Dominika.
 
Do góry