reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Szaj

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2014
Postów
787
Miasto
Południe
Odzew na wątku ogólnym był mały, więc pozwalam sobie uznać milczenie za zgodę i założyć wątek, w którym będziemy dzielić się pomysłami i rozważeniami na temat imion dla naszych kwietniowych maluchów :).

U nas wstępne wybory już zostały dokonane - mamy wybrane 4-5 imion zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewuszki :). Wybierać już konkretnie będziemy pewnie w późniejszym czasie.

Macie już swoje typy? :)
 
reklama
Fajnie macie mozecie se wybrac,ja jak dziewczynka to jak tesciowa Olga bo w grecji tak jest, dla chlopca moge wybrac bo moj chop nie zyje ze swoim ojcem w zgodzie wiec nie chce po nim imienia, ja to jego ojca nawet nie znam, moze i lepiej:rofl2:
 
Widzę, że Zuzie mają u nas wzięcie :D. Mi się też to imię strasznie podoba, ale ze względu na jego popularność nie biorę go pod uwagę. Moim typem byłby Wojtek, gdyby nie to, że kilku już w rodzinie jest ;).

Też tak macie, że imiona kojarzą się Wam z konkretnymi osobami? U nas niestety tak, jest to nie do przeskoczenia :(.
 
może mnie zainspirujecie

ostatnio uwzięłam się na Igę :-) kurcze no podoba mi się :-)

dla chłopca chyba Piotr, chociaż ostatnio spotykam same Piotrki, które miałabym ochotę udusić za ich zachowanie - duże i małe takze mam opory hehehe


Kuklaki czy, że imie jest narzucane???? lol..

Szaj dokładnie tak mam i pare imion odpadło przez to :/
 
Doliores - piona, Iga to też mój typ, znajduje się wysoko na naszej liście i będę starała się męża urobić ;).

Neta - tak z ciekawości, imię Kosma można zarejestrować bez problemów w USC? Podoba mi się to imię, chociaż raczej nie jest w naszym typie :).
 
Mi też imiona się kojarzą i stwierdzam że nie chciałabym nazwać dziecka jak ktoś kogo nie toleruje :D za to tez myslalam że jakbym nazwała dziecko jak któryś z naszych byłych partnerów to jeszcze by pomysleli ze to dlatego ze o nich myślimy, haha :D takie głupie myśli :p
 
reklama
No to nie będę oryginalna: dla dziewczynki Zuzia, a dla chłopca póki co jest Igor.
Imię "Zuzia" chodzi za mną już od ładnych paru lat i nie odstrasza mnie jego popularność ;-)
Mam natomiast problem z imieniem dla chłopca, bo żadne mi się nie podoba, ale tutaj zostawiłam pole do popisu mojemu Adamowi :-)
 
Do góry