reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

Ja u nas obstawiam 3 chłopaka i na dzień dzisiejszy na pierwszym miejscu Leon
Mąż jest przekonany, że zrobił córkę i jego typy, które mogłabym zaakceptować, to Emilia, Julia
Za to nasz syn powtarza, że chciałby siostrzyczkę Alę, hehe
Będziecie brać pod uwagę przy wyborze imienia zdanie Waszych dzieci?
Ja podam mojej 3 propozycje jakie mam i niech wybiorą ;)
 
reklama
Ja bym chciała Wojtusia albo Małgorzatę :) kiedyś myślałam o Alicji tez właśnie, ale widzę że dużo mam o tym imieniu myśli :)
Mama2013 ja miałam taką sytuacje u kumpeli, nazwisko mają Kot, synek uparł się ze chce mieć brata Tomka ( wziął to z Bajki o ciuchci Tomku ;)) No i żadne błaganie ani przekupywanie nie pomogło bo on i tak będzie mówił Tomek i nie chce nic innego. Tak Wiec urodził się Tomasz Kot ;) jak ten aktor ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mimi8334- tylko gorzej jak typy rodziców różnią się od typów dzieci ;) Kto wtedy będzie "górą"? :)
Najpierw muszę mojego przekonać do imienia podoba mi się bardzo Tymek ale mojemu tak średnio .Jemu to Alan się podoba .Ale co do córki jesteśmy zgodni będzie Lenka ;)
 
Dla dziewczynki póki co Maja albo Klaudia. Ostatnio też mi wpadło do głowy Iga bo mam dosyć cięzkie nazwisko więc imię byłoby proste ;)
Jeśli będzie chłopak to będziemy mieli problem z wyborem. Ja i mąż mamy całkiem inne zdanie na ten temat. Mi się podoba na chwilę obecną Daniel i Norbert.
 
reklama
Ja dla dziewczynki Kinga, Anastazja dla chłopca nie wiem [emoji2]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry