reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

reklama
Moje typy dla dziewczynki to Gaja i Inga, ale maz sie uparl na Pola i nie wygram..
Dla chlopca nie mamy, myslalam o Leonie, ale im wiecej powtarzam w glowie "Leon, Leon" tym mniej mi sie podoba :/

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Ja patrzę też na popularność, tzn nie dam na imię np. Lena, chociaż mi się podoba, bo co drugie dziecko tak ma;) córka miała być Emilką, długo tak mówiliśmy do brzucha, ale właśnie przed porodem zmieniliśmy na Marcelina, ze względu na popularność Emilki ;)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja patrzę też na popularność, tzn nie dam na imię np. Lena, chociaż mi się podoba, bo co drugie dziecko tak ma;) córka miała być Emilką, długo tak mówiliśmy do brzucha, ale właśnie przed porodem zmieniliśmy na Marcelina, ze względu na popularność Emilki ;)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Ja tez bardzo na to patrze, nie chce wolac do corki np Julia i połowa dzieci z placu zabaw sie odwroci [emoji23][emoji3]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Ja dla chłopca wybrałam imię Tymon, mężowi się podoba więc mamy przyklepane ;) A dla dziewczynki Lena, ja nie jestem przekonana na 100%... Liczę że będzie chłopak ;)
A dla córki jak szukałam imienia 10 lat temu zastanawiałam się nad Zosią lub Antosią.. została Zosia i wtedy vmi tak wszyscy mówili że takie modne imię i że pełno jest "Zoś" a jakoś w jej roczniku w szkole jest jedna

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas pomysł tylko na dziewczynkę. Będzie prawdopodobnie Ewa. Takie zwykłe,ale nam się podoba.
Dla chłopca pomysł tylko jeden,Pawełek :)
Generalnie ciężko u nas z imionami. Ja chciałam Ewę lub Marysię(od Marii),Janka,Franka lub Pawełka właśnie,przy czym mojemu K.podoba się tylko to,co podałam wyżej.
 
Ja mam Kubę i Jagodę w domu a na fasolkę narazie zero pomysłów może jak już będę wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka to wtedy znajdzie się imię:tak:
 
reklama
Do góry