reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

reklama
Mi się też Laura podoba, ale odrzucilam ze względu na zdrobienia imienia, kompletnie mi się nie podobają :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja patrzę też na popularność, tzn nie dam na imię np. Lena, chociaż mi się podoba, bo co drugie dziecko tak ma;) córka miała być Emilką, długo tak mówiliśmy do brzucha, ale właśnie przed porodem zmieniliśmy na Marcelina, ze względu na popularność Emilki ;)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
My akurat mieszkamy za granicą, więc tym bardziej chcieliśmy krótkie i proste imię (w wymowie, pisowni itd.) i tutaj imię Lena zdarza się, ale jest o wiele mniej popularne niż w Polsce [emoji4] także to jest spory plus [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
Z tą popularnością to różnie bywa. Mama twierdzi że dali mi na imię Karolina bo nikt tak dziecka nie nazywał a tu nagle całe lata 90 w Karolinkach. Kuzynka nazwała córkę Zuzia, myślała że oryginalnie a parę tygodni później Zuzia pierwsza w rankingu imion. Szwagierka to samo z Antkiem (aż się dziwiliśmy skąd to imię) a tu nagle Antek na Antku. Moja przyjaciółka w zeszłym roku urodziła Laurę nikt nie wiedział skąd to imię a tu widzę już się sporo razy pojawiło :D także nawet jak nam się wydaje że oryginalne imię dajemy to może nic nie znaczyć :D

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
Ja mam 4 letniego Wiktora :) i żadne inne imię dla chłopca nie podoba nam się :) więc jeżeli okaże się chłopak to będzie problem :)
 

Też szukam imion z fajnym zdtobnieniem :) mamy Marcelinę, wołamy Cyśka :)
Luiza. Bardzo oryginalne imię powiem :)... ale zdrobnienie? nienawidzę :) Luizka, bueeee

Ja tu tylko po imiona zajrzałam jakby co :) I odpisuję, bo mnie ta Luiza zatrzymała. W swoim życiu spotkałam tylko dwie w realu i dwa lub trzy razy w TV. Podpowiem Wam dwa imiona: Klara i Florentyna :) powodzenia.
 
Luiza. Bardzo oryginalne imię powiem :)... ale zdrobnienie? nienawidzę :) Luizka, bueeee

Ja tu tylko po imiona zajrzałam jakby co :) I odpisuję, bo mnie ta Luiza zatrzymała. W swoim życiu spotkałam tylko dwie w realu i dwa lub trzy razy w TV. Podpowiem Wam dwa imiona: Klara i Florentyna :) powodzenia.
Raczej Luśka, do Cyśki pasuje :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry