reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

reklama
U mnie znajomym urodzil sie Borys. Mi tez podobal sie Wojtek ale moj brat mnie uprzedzil
Moj brat jest Wojtek i tez myslalam o tym imieniu, no ale coz, brat jest Wojtek

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
No wlasnie jak jakies imie mi sie podoba to juz ktos ze znajomych albo rodziny ma dziecko o tym imieniu. No ale u nas jak to lekarz powiedzial nic nie uroslo takze szukamy imienia dla dziewczynki.
 
Dziewczyny, a co powiecie na Gustawa? :D Gutek, Gucio, Gucior od biedy Gustlik [emoji23]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie akurat w przeciągu pół roku wsrod znajomych i rodziny urodziło się 7 dzieci, z czego 5 to chłopcy i 4 Tymki [emoji14]
Tutaj są statystyki :
Link do: Statystyka imion za 2017 rok - podsumowanie - Ministerstwo Cyfryzacji

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
To dziwne bo Tymek wcale nie jest w czolowce wg tych statystyk. Widocznie to jakis regionalny hit [emoji5] Jak dziewczynka to Julka. Wiem, ze popularne ale wazniejsze ze chcialabym tak wolac do corki, a jak chlopak to myslelismy o Mieszku.

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas Tymek popularny.
@Karolina_st z Guciem jestem na niee...z psiakiem mi się kojarzy :)

Ja wczoraj wyszłam na recepcję wywołać pacjenta do ortodonty.
"Wiktora zapraszam."...wstało trzech plus jedna Wiktoria :D
Dzieci rocznikowo 8-10 lat

Sabina i Sabrina też mi się wczoraj przewinęły w pracy :)


usg 5.04 :)
 
Moja córka wczoraj wieczorem stwierdziła, że jak będzie chłopak to ona chce Kazika :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry