reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

reklama
Ja dla chłopca wybrałam imię Tymon, mężowi się podoba więc mamy przyklepane ;) A dla dziewczynki Lena, ja nie jestem przekonana na 100%... Liczę że będzie chłopak ;)
A dla córki jak szukałam imienia 10 lat temu zastanawiałam się nad Zosią lub Antosią.. została Zosia i wtedy vmi tak wszyscy mówili że takie modne imię i że pełno jest "Zoś" a jakoś w jej roczniku w szkole jest jedna

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę że mamy podobne upodobania [emoji4] do imion. Mam synka Tymona ma 9 lat [emoji6]
 
Ja mam Tymka...Tymona [emoji4] i był jedny w przedszkolu we wszystkich grupach a w szkole też jest jedyny na 5 klas. U nas to bardzo rzadkie imię.
A teraz...mój syn chce Bartka
( a mamy w rodzinie 4 letniego Bartka i mam dylemat ) A dziewczynka Zosia lub Hania...chyba...to jeszcze nie postanowione. Ja bym bardzo chciała Zosie tylko mąż jak chciał kiedyś...tak teraz stwierdził, że może za popularne...No przyznać muszę że Zosiek dużo u nas...
 
My juz wiemy ze bedzie chlopiec i oboje z meżem przystalismy na Tymoteusza [emoji6] wiec u nas temat zamknięty [emoji106]
Bedzie w domu Maksymilian i Tymoteusz szkoda ze nie Bolek i Lolek [emoji38]
 
Podobnie mam z Anastazją.. strasznie mi się podoba imię ale zdrobnienia paskudne. Haha, najbardziej mi przykro było jak babcia mnie uświadomiła jak na Śląsku się mówiło na Anastazję (a właśnie stąd pochodzę i mieszkam w typowej górnośląskiej wsi)- "Stazyja" -okropnosci :D

3jgxikgnv87dhgfb.png
Nasza Anastazja jest Nastką,Nastusią i czasem Nastją :)
 
reklama
U nas jest już Artur. Czuję że bedzie dziewczynka więc myślałam o Amelia ale mąż się nie zgadza bo niedawno jego była urodzilabi tak nazwała :/
Myslimy spośród Kaliny, Liliany, Jagody i Liwii. Coś przystajemy na to ostatnie.
Chłopiec podoba mi się Adam, Michał, Kacper, Dawid.
Mąż tak średnio męskie bo oczywiście z kimś mu się kojarzy lub wymyśla rymowanki :/ już z 1 synem był problem. Mieliśmy wątpliwości bo szwagier ma tak na imię. A w szpitalu po porodzie, lekarze, położne zachwycone takim normalnym imieniem a jednak teraz rzadko nadawanym. I mówiły ze ostatnio Artura kojarzyły jakoś ponad 2 lata temu.
 
Do góry