reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

U nas jest już Artur. Czuję że bedzie dziewczynka więc myślałam o Amelia ale mąż się nie zgadza bo niedawno jego była urodzilabi tak nazwała :/
Myslimy spośród Kaliny, Liliany, Jagody i Liwii. Coś przystajemy na to ostatnie.
Chłopiec podoba mi się Adam, Michał, Kacper, Dawid.
Mąż tak średnio męskie bo oczywiście z kimś mu się kojarzy lub wymyśla rymowanki :/ już z 1 synem był problem. Mieliśmy wątpliwości bo szwagier ma tak na imię. A w szpitalu po porodzie, lekarze, położne zachwycone takim normalnym imieniem a jednak teraz rzadko nadawanym. I mówiły ze ostatnio Artura kojarzyły jakoś ponad 2 lata temu.
Dla dziewczynki piękne imiona oprocz Lilianny. Cala reszta w moim guscie [emoji3][emoji173] ja dla chlopca oczywiscie nadal nie wiem [emoji58]
 
reklama
reklama
Cześć dziewczyny u mnie dziewczyna będzie miała na imię Aleksandra ale jak się okaże że chłopak to kompletnie brak pomysłów A może .... Jerzy? Jurek, Juruś?
 
Do góry