reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

Ja mam w domu Amelie a teraz będzie albo Natan albo Kornelia, chociarz już pare osób mi powiedziało ze za bardzo rymuje sie z Amelia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas Marysia. Jeśli dziewczynka. Wszyscy są na Maniutka nastawieni wiec musi być Mania.

gdyby jednak nie Mania to Mikołaj lub Tomuś (to ostatnie po zmarłym szwagrze)
 
U nas Marysia. Jeśli dziewczynka. Wszyscy są na Maniutka nastawieni wiec musi być Mania.

gdyby jednak nie Mania to Mikołaj lub Tomuś (to ostatnie po zmarłym szwagrze)

Marysia pięknie. Maria czyli ?
Ja jeszcze myślę o Anna Maria
Dla Chłopca Adam.
Ogólnie też ściągnęłam sobie aplikacje Księga imion i znaczenie. Na razie czytam.
Ukochany się na razie nie wypowiada bo On musi poznać płeć :-D
 
Marysia pięknie. Maria czyli ?
Ja jeszcze myślę o Anna Maria
Dla Chłopca Adam.
Ogólnie też ściągnęłam sobie aplikacje Księga imion i znaczenie. Na razie czytam.
Ukochany się na razie nie wypowiada bo On musi poznać płeć :-D
Zastanawiam się. Tak czy siak będę wołała Mania. Mańka. Ale czy w dokumentach będzie Marią czy Marysią to się zobaczy. ;-)
 
U mnie potwierdziła sie Dziewczynka wiec będzie Laura [emoji177] tata wybierał :)
Jakby był chłopiec to byłby Michał :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez bardzo na to patrze, nie chce wolac do corki np Julia i połowa dzieci z placu zabaw sie odwroci [emoji23][emoji3]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Ja tak mam z Igorem, niby nie jakies super popularne imie, ale ostatnio jak wolalam mojego to 3 innych chlopcow sie odwrocilo [emoji85]

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
U mnie potwierdziła sie Dziewczynka wiec będzie Laura [emoji177] tata wybierał :)
Jakby był chłopiec to byłby Michał :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tez bedzie Laura jesli bedzie dziewczynka i tez tatuś wybieral [emoji4]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
U nas wiadomo że synek i będzie Tomasz :) z innych ja byłam za Jonatanem, Danielem i Samuelem, a mąż za Konradem i Kacprem
 
Do góry