reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

Wszystkie trzy mi się podobają, ale wygrywa Pola:) i gdyby nie fakt, że mamy już Polę w najbliższej rodzinie, to pewnie tak nazwalibyśmy córeczkę:)
U nas w rodzinie też jest Pola ale widzimy się raz na rok albo rzadziej. Co prawda bliska bo to córka mojej teściowej siostry ale tak myślę że zawsze można powiedzieć że po cioci ma imię nie zdecydowaliśmy jeszcze ale podoba mi się bardzo.
 
reklama
U nas w rodzinie też jest Pola ale widzimy się raz na rok albo rzadziej. Co prawda bliska bo to córka mojej teściowej siostry ale tak myślę że zawsze można powiedzieć że po cioci ma imię nie zdecydowaliśmy jeszcze ale podoba mi się bardzo.

Gdyby chodziło o kogoś z innego pokolenia, to my też byśmy się nie wahali:) Ale właśnie u nas w rodzinie Pola urodziła się w zeszłym roku, tak że trochę gorzej...
 
Pola, Nina czy Antonina? Które imię najbardziej Wam się podoba? [emoji4] Przy okazji żeby pasowało do Leny [emoji6]
Do Leny wybrałabym Nina ale tylko dlatego, że chyba mniej popularne i mniej ich niż Pol wokół :)
Antonina bardzo mi się podoba jako Tosia.

Znam też fajną dziewczynkę Stefanię...taka mała Stefcia :)
 
Do Leny wybrałabym Nina ale tylko dlatego, że chyba mniej popularne i mniej ich niż Pol wokół :)
Antonina bardzo mi się podoba jako Tosia.

Znam też fajną dziewczynkę Stefanię...taka mała Stefcia :)
Ostatnio gdzieś przeczytałam, że Lena i Nina to jak na cześć Lenina [emoji6][emoji23]
Zastanawiam się wobec tego czy jednak nie skupić się na Poli lub Antosi [emoji6]
Choć samo imię Nina bardzo mi się podoba [emoji4]
 
Do Leny wybrałabym Nina ale tylko dlatego, że chyba mniej popularne i mniej ich niż Pol wokół :)
Antonina bardzo mi się podoba jako Tosia.

Znam też fajną dziewczynkę Stefanię...taka mała Stefcia :)
Patrząc na statystyki. Lena chyba jest w pierwszej 5, pola dużo niżej.
 
U nas chyba zostanie Klara, choć jeszcze Nadia przez głowę mi przechodzi :) ale mąż cały czas do brzucha Klara, Lara....
No i mówi że Wiktor i Klara bardziej pasuje niż Wiktor i Nadia :)
Mi podobają się też takie proste imiona Zosia, Basia... Ale na pewno nie przejdą ;)
 
reklama
Do góry