reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

Też tak myślę. I Nadia i Klara pasują.
Na głównym była mowa o Kornelii, co może mąż na to?
Mi się osobiście podoba :) i to był jeden z naszych typow. Nadal się zastanawiam czy Liwia na 100% zostanie. Ta Kornelia dużo daje mi do myślenia :)
 
reklama
Też tak myślę. I Nadia i Klara pasują.
Na głównym była mowa o Kornelii, co może mąż na to?
Mi się osobiście podoba :) i to był jeden z naszych typow. Nadal się zastanawiam czy Liwia na 100% zostanie. Ta Kornelia dużo daje mi do myślenia :)
Zostawcie Liwia, ładniejsze jest [emoji173]
 
Też tak myślę. I Nadia i Klara pasują.
Na głównym była mowa o Kornelii, co może mąż na to?
Mi się osobiście podoba :) i to był jeden z naszych typow. Nadal się zastanawiam czy Liwia na 100% zostanie. Ta Kornelia dużo daje mi do myślenia :)
Dla niego tylko Klara :) z Wiktorem trafił i bardzo to imię pasuje do synka, wtedy też to był jego typ i nic innego nie chciał.
Kornelia i Livia ładne imiona :)
Dla mnie nie ma brzydkich imion po prostu jedne bardziej się podobają inne mniej ;)
 
Hej Dziewczyny , ładne te Wasze imiona :) u mnie w przedszkolu panują Amelie, Julki. Miłosze :)
Dla naszej córeczki wybraliśmy imię Natalia, żeby mogła sobie wybierać - Natka, Natali, Natalka :) no chyba, że jednak będzie chłopczyk to będzie Radosław - na co niektórzy się krzywią ale my z mężem jesteśmy przekonani. Pozdrawiam :)
 
Ja też myślę nad Natalią ;) Kornelia jest na pierwszym miejscu na razie ale Natalia wielu osobom w naszym otoczeniu się podoba ;) no ale ja jeszcze nie wiem czy mam szukać imienia żeńskiego czy męskiego :D
 
Imiona na "D".
Damroka. Nasza pierwsza córka miała tak mieć na imię ale "nie dorośliśmy" z mężem na tę decyzję. Poza tym mała urodziła się 3tyg wcześniej i sama sobie wybrała imię w swoje imieniny. I tak pierworodna ma na imię Danielka 10.12 ;))) Co do Damroki to skoro okazało się, że bedzię druga córka nie ma innego wyjście niż dać jej na imię jak zawsze chcieliśmy. Wiem, że to nieco inne imię ale z kaszubską tradycją. Jestem przygotowana na urząd st.cywilnego a poza tym jest kilka Damrok. Np. Damroka Kwidzyńska - radio Kaszebe.
 
reklama
Tymon, Tymoteusz, Tymek

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173][/QUOTE]
 
Do góry