reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

Antosia bardzo ładne...
Moja ciocia mająca termin miesiąc po mnie mysli nad Antoniną, albo Marią.

Ja własnie Berenika słysze juz któryś raz (to chyba przez ten serial na polsacie się te imie robi popularne:p)

Tośka-Antośka ekstra - ja tam nie zwracam uwagi na to ile tych Julek, Antos czy Maryś jest na świecie:)
 
reklama
Helenka - pięknie:)
Iga i Pola - super!
A Berenika - ja się zastawiałam nad tym jak rodziłam Jagodę, ale mój tata jak usłyszał to powiedział "chyba Zbereźnika" no to stanęło przy Jagodzie. Ale mi się podoba to imię i już! jest piękne i już!
 
MI jeszcze sie podoba Bianka i Benita.
A jaki jest serial na polsacie co jest Berenika??
Od Bereniki wzielo sie imie Weronika :)
 
Hehe też mi się wydaje że to imię Berenika stało się popularne dzięki temu seriali ale jeszcze w swoim otoczeniu jeszcze go nie słyszałam no i mi osobiście się nie podoba. Co do Poli to jestem za i chciałam żeby naszej małej tak dać no ale mój K od samego początku był za Roksanka więc tak już zostało :)))
 
Mnie sie Berenika bardziej niz Antonina podoba.
Ta druga "za czesto i za gęsto" nadawana.. jak dla mnie
zmieniłabym na Antonie.
Gdybym M był inny i nazwisko pozwalało
to bym swojej córce nadała imię Matea, Tadea albo Leonia.
 
Bianka fajne - też miałam na liście, ale mój mężo stwierdził, że nie :-(.
Poza tym miała byc Amelka (tez już nie)
Teraz została Natalia albo Tatiana (i nie wiem co wybrać raz bardziej mi sie Natalia podoba, później Tatiana i tak zszokujemy rodzine mojego M bo tam same Zosie, Basie i Marysie sie rodzą)
 
reklama
Do góry