reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

Gdyby miała być córcia, był pomysł z Alicją..
Będzie chłopiec.. I nie sądzę, żeby mąż stwierdził, tuląc dziecię w ramionach" to mój syn Jeremi".. Prędzej zrobi mi niespodziankę i zarejestruje małego w urzędzie inaczej. Wtedy zacznie się otwarta wojna. Na negocjacje pokojowe były 4 miesiące.. Zmarnowane..
napewno dojdziecie do porozumienia :)

Pozdrawiam!
 
reklama
Cóż:) Biorąc pod uwagę, że właśnie dziś, w terminie mojego porodu, po raz kolejny w tej ciąży przestaliśmy ze sobą rozmawiać, to może być trudne;-)
 
Cóż:) Biorąc pod uwagę, że właśnie dziś, w terminie mojego porodu, po raz kolejny w tej ciąży przestaliśmy ze sobą rozmawiać, to może być trudne;-)
Pozostaje mi wiec zyczyc szczesliwego rozwiazania :)
No i ciekawa jestem jakie imie wkoncu zostanie, bedzie milo jak dasz znac :)
 
w tej ksiazeczce duzej co dostajesz w szpitalu wpisuje sie wlasnie "C" i nazwisko matki. pozniej wszystko musialam przerabiac :tak:

ale te wpisy chyba zależą od szpitala.
Patula na tej karteczce przy łóżeczku i tej opasce na rączce miała napisane imię i potem było "c" ..., a książeczkę zdrowia miała na swoje imie
 
ale te wpisy chyba zależą od szpitala.
Patula na tej karteczce przy łóżeczku i tej opasce na rączce miała napisane imię i potem było "c" ..., a książeczkę zdrowia miała na swoje imie

To pewnie zalezy od szpitala jednak :tak: u mnie sie nawet nie spytali jakie imie, zreszta i tak nie wiedzialam do konca :eek:
 
a ja nadal walcze z moim M miedzy Olivierem a Nikolaasem:sorry2:juz raz sie pomylil i powiedzial Nikolaas no ale niestety zaraz szybciutko sie poprawil na Olivierka:dry:polowa naszych znajomych jest za Olivierkiem a mniejsza polowa za Nikolaasem:dry:no i wyczytalam w necie ze Olivierkow jest okolo 2000 dzieci...a Niolaasow okolo 500 dzieci...staram sie i tym przewkonac mojego M:tak:powiedzialam mu ze jak sie maluszek urodzi to postanowimy..moze jak zobaczy jak sie morduje na porodowce..bedzie chcial mi zrobic przyjemnosc i wkoncu sie zgodzi:confused:a jak nie...to ostanie sie Olivierek no i noc..tragedii nie bedzie bo to tez bardzo ladne imie:-)choc moim faworytem jest teraz Nikolasek..maly Nikos:-D
 
reklama
Do góry