reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona sierpniowych szkrabów

Ja też się zastanawiam nad Tomkiem albo Piotrem. Chciałam żeby był Janek po dziadku albo Franciszek, ale to teraz najpopularniejsze imiona. Sama zawsze w klasie miałam między 2 a 5 Kaś, więc raczej odpuszczę :/
u mnie zawsze tez pelno kaś bylo. malej dalam nikola- niby wtedy bardzio popularne ale w klasie ani w pzredskzolu nie bylo poza nia ani jednej :)
 
reklama
U mnie Basia była tylko w klasie w podstawówce, a tak to też ani jednej nie znam :)

A Nikola to niby też takie popularne, ale nie mam wśród znajomych i rodziny nikogo kto by tak nazwał dziecko. Tak samo chyba jak za naszych czasów z Izaurą. Mama mi mówiła, że był taki okres, że w kościele podczas chrztu ciągle słyszało się to imię, a ja nigdy w życiu żadnej Izaury nie poznałam. Może po prostu nawet się nie wie, a używają albo imienia Iza albo drugiego. Chyba, że rozpłynęły się w powietrzu :)
 
U mnie Basia była tylko w klasie w podstawówce, a tak to też ani jednej nie znam :)

A Nikola to niby też takie popularne, ale nie mam wśród znajomych i rodziny nikogo kto by tak nazwał dziecko. Tak samo chyba jak za naszych czasów z Izaurą. Mama mi mówiła, że był taki okres, że w kościele podczas chrztu ciągle słyszało się to imię, a ja nigdy w życiu żadnej Izaury nie poznałam. Może po prostu nawet się nie wie, a używają albo imienia Iza albo drugiego. Chyba, że rozpłynęły się w powietrzu :)
tak moze byc. :)
 
no dokładnie, zależy jak się trafi. w mojej klasie w podstawówce były 4 Anie, w drugiej były 3 Małgosie :wink:
mój Jest Janek, a w swojej klasie ma poza nim tylko jednego Janka. a tak to jest u nich: Tomek, Tadeusz, Waldemar, Adam, Ignacy, Józef, Kazimierz, Wojtek itp. :wink:
 
U mnie w klasie była jedna Ania a za to 3 Magdaleny hehe:)

U nas będzie Lena chociaż też ostatnimi czasy sporo tych imion się daje dziewczynka i moim otoczeniu głównie słyszę Julka i Maja ;)
 
reklama
Do góry