reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona

U nas jak narazie wymyslamy imie dla chlopczyka bo wydaje nam sie ze bedszie synuś. Aktualnie upieram sie przy Patryku.
 
reklama
Mała_Mi podjęliście już może decyzję co do imienia Synka? Wpisała bym imie na listę :)
 
my już wiemy że to będzie dziewczynka.i będzie miała na imię OLA.ale nigdy nic nie wiadomo.a moze urodzi się chłopiec... :laugh:to wtedy będzie FRANEK
 
a nasza Niunia to będzie Małgosia :). Tylko zastanawiamy się nad drugim imieniem, może Maria albo Alicja?? No chyba żeby doktor się pomylił co do płci (myślę że raczej nie, ale podobno zdarzają się takie przypadki) to będzie Wiktorek :).
 
Blubery, zastanowcie sie z partnerem nad dawaniem dwoch imion, bo to troche komplikuje potem dziecku zycie... ja jestem Magdalena Marta (na codzien uzywam tylko pierwszego) i we wszystkich oficjalnych urzedach i dokumentach trzeba to wpisywac (choc czesto brakuje miejsca w rubryczkach), bo potem urzednicy narzekaja, ze to nie ten sam czlowiek jak jest tylko pierwsze imie wpisane.

Dla naszej corci partner wybral Ameliia, ale jeszcze go namawiam na Gabrysia...
Bedzie ubaw jak urodzi sie chlopak... ;D
 
Żmijko ja mam dwa imiona i nigdy nie miałam z tym problemu. U nas w rodzinie jest taka tradycja, że wszyscy mają dwa i to mi się podoba, ale oczywiście jak Małgosia będzie chciała podpisywać się jednym to nie będziemy płakać. Będzie miała tylko trzy literowe nazwisko, więc myślę że długość podpisu nawet z dwoma imionami nie będzie problemem. :)
 
Blubery, jesli to tradycja u was w rodzinie to fajnie, lepiej ja podtrzymywac. Pewnie, ze Corka i tak sama podejmie kiedys decyzje czy bedzie uzywac obu imion.
Ja mam troche gorzej, bo nie dosc ze imiona dlugie to jeszcze nazwiska panienskie 11 liter i po chlopie 11 liter... urzedowe formularze nie przewiduja takiej dlugiosci... ;)
 
reklama
Do góry